Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

73.000 €

Vand Aparrament 2 camere decomandat

Preajba Mare

2 camere
50 mp
Etaj 6 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

16.347 €

Apartament 2 camere de vanzare

Preajba Mare

2 camere
43 mp
Etaj 4 / 10
10E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

94.380 €
15 € / mp

Vânzare teren 6292 mp, situat în cartier Preajb ...

Preajba Mare

6.292 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

120.000 €

Casa Individuala, 3 camere, 100 mp - Preajba

Preajba Mare

3 camere
100 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

99.000 €

Casa P+1, situata in orasul Bumbesti-Jiu, Curti ...

Curtișoara

La ~5km distanță

5 camere
228 mp
1.860 mp teren
f.s. 13 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

19.500 €
16.81 € / mp

Teren intravilan 1160 mp – Ideal pentru i ...

Curtișoara

La ~5km distanță

1.160 mp teren
f.s. 16 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

53.388 €
12 € / mp

Vanzare teren 4449 mp cu utilitati, Curtisoara ...

Curtișoara

La ~5km distanță

4.449 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

15.000 €
2.31 € / mp

Oportunitate teren 6.504 mp – Curtișoara, la 11 ...

Curtișoara

La ~5km distanță

6.504 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

140.000 €

PRET REDUS ! Casa D+P+M situata in Targu Jiu, s ...

Iezureni

La ~5km distanță

4 camere
307 mp
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, Iezureni Gorj

Iezureni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

160.000 €

Vand casa + teren IEZURENI

Iezureni

La ~5km distanță

6 camere
307 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
18.40 € / mp

Vanzare teren intravilan 1630 mp, cartier Iezur ...

Iezureni

La ~5km distanță

1.630 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

125.000 €
81.54 € / mp

Vânzare teren intravilan 1533 mp, dublu acces - ...

Iezureni

La ~5km distanță

1.533 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
17

145.000 €

Casa 3 Camere, Parter, Iezureni - Strada Stejar ...

Iezureni

La ~5km distanță

3 camere
143 mp
479 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 săptămână în urmă
8

67.000 €

Apartament 2 camere , 47 mp , zona C.A.M

Iezureni

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

176.148 €
27 € / mp

Vanzare loturi teren intravilan – 6.524 mp, car ...

Iezureni

La ~5km distanță

6.524 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
14

115.000 €

Casa de vanzare in Dragoeni

Drăgoeni

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

250.000 €

Casa de vanzare in Tg-Jiu, Cartier Dragoeni, Ju ...

Drăgoeni

La ~5km distanță

4 camere
175 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

115.000 €

Casa de vanzare, Dragoieni

Drăgoeni

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
4

67.000 €

Casa de vanzare, zona DRAGOIENI

Drăgoeni

La ~5km distanță

2 camere
73 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

43.000 €

Casa de vanzare, 3 camere, 89 mp + teren de 2.7 ...

Drăgoeni

La ~5km distanță

3 camere
89 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
9

250.000 €

Imobil la rosu 400 mp, ideal pensiune, zona Dra ...

Drăgoeni

La ~5km distanță

300 mp utili
2E
Agenție

11 luni în urmă
14

109.000 €

Casa Comuna Balane?ti

Bălănești

La ~5km distanță

6 camere
120 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

50.000 €

Casa de vanzare Balane?ti,Gorj

Bălănești

La ~5km distanță

3 camere
3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

73.000 €

Vanzare casa situata in comuna Balanesti, sat V ...

Bălănești

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
3.332 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
7

59.695 €
5 € / mp

Teren 11.939 mp Balane?ti ideal reziden?ial/com ...

Bălănești

La ~5km distanță

11.939 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
0.42 € / mp

De vanzare padure 10 hectare, Balane?ti, jud. G ...

Bălănești

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

250.000 €

Bargauani - Neamt, Spatiu industrial cu teren 1 ...

Bălănești

La ~5km distanță

1 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

15.500 €
5.34 € / mp

Teren intravilan 2905 mp – comuna Bă ...

Bălănești

La ~5km distanță

2.905 mp teren
f.s. 23 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

185.000 €

Vanzare spatiu comercial P+1 *oportunitate de ...

Bălănești

La ~5km distanță

360 mp utili
1E