Proprietăți unice: 39
Proprietari: 23
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

285.000 €

Vand Pensiune 3*** Novaci, Str. Ranca,124

Central, Novaci

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

75.000 €
24.19 € / mp

Vânzare teren intravilan 3100 mp – Novaci – ide ...

Novaci

3.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

270.000 €

Vanzare proprietate deosebita, mobilata și util ...

Novaci

6 camere
196 mp
5.384 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

29.500 €
9.83 € / mp

Teren Intravilan(3000mp), Novaci - Ranca

Central, Novaci

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

585.640 €
484.000 €

Pensiune de vanzare in Ranca - Investitie turi ...

Nord-Est, Novaci

17 camere
529 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

74.000 €

Casă de vânzare în Novaci, Gorj ...

Central, Novaci

3 camere
90 mp
652 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

110.000 €

Vanzare proprietate in Novaci - langa supermark ...

Central, Novaci

4 camere
184 mp
1.623 mp teren
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

91.000 €
94.000 €

Vila P+1 cu teren 4500mp si garaj la DN 67 NOVA ...

Novaci

6 camere
550 mp
4.500 mp teren
Individuală
Agenție

10 luni în urmă
15

800.000 €

Hotel / Pensiune de vanzare în Ranca

Central, Novaci

20 camere
1.400 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

235.000 €

Cabana turistica-Pensiune Ranca pe partia M1

Central, Novaci

4 camere
235 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

85.000 €
15.61 € / mp

Teren 5500 mp-Ranca

Central, Novaci

5.445 mp
5.445 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.500 €

Casa pe funda?ie de piatra cu garaj ?i teren ge ...

Central, Novaci

1 mp
1 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

260.000 €

Pensiune de vanzare in Ranca oportunitate rara ...

Central, Novaci

706 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

42.500 €
28.33 € / mp

Teren intravilan 1500 mp - Novaci dubla deschid ...

Central, Novaci

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

35.200 €
4 € / mp

Vand teren intravilan ?i extravilan

Central, Novaci

8.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

170.000 €

Pensiune in statiunea ranca , linga virful papu ...

Central, Novaci

4 camere
325 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

19 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Nord-Est, Novaci

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.000 €
8.57 € / mp

Proprietar vand parcele teren Ranca

Exterior Vest, Novaci

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

30.000 €
29.000 €

Casa cu teren 1000 metri patrati

Central, Novaci

4 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

125.000 €

Cabana Ranca langa partie.

Exterior Vest, Novaci

4 camere
126 mp
Agenție

2 luni în urmă
11

260.000 €

De vanzare Pensiune in Ranca | Langa partia M1 ...

Central, Novaci

706 mp
276 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

258.000 €

Cabana/Pensiune exclusivista in Ranca

Central, Novaci

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

139.000 €

Casa caramida la 150m de Partia M1 Ranca | Cent ...

Ultracentral, Novaci

4 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

57.394 €

Pensiune turistica/ cabana de vanzare Ranca/Afa ...

Central, Novaci

4 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

90.000 €

Casa de vanzare Novaci

Central, Novaci

4 camere
264 mp
Agenție

4 luni în urmă
9

29.500 €
9.68 € / mp

Teren de vanzare Novaci-Ranca

Central, Novaci

3.047 mp
3.047 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

65.000 €

Apartament 3 camere

Central, Novaci

3 camere
72 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

65.000 €

Apartament 3 camere

Central, Novaci

3 camere
72 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

6 luni în urmă
12

70.000 €
14.29 € / mp

Vanzare teren intravilan+casa batraneasca, zona ...

Central, Novaci

4.900 mp
4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

149.000 €

Pensiune Ranca Variante

Central, Novaci

4 camere
350 mp