Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

31.200 €
0.26 € / mp

Padure de fag de vanzare

Motru Sec

120.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

120.000 €
13.83 € / mp

Teren intravilan Closani, 8674 mp pensiune/ cas ...

Călugăreni

La ~5km distanță

8.674 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

31.000 €

Casa de vanzare

Central, Baia de Aramă

La ~10km distanță

72 mp
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

160.000 €

Vand teren intravilan si casa in orasul Baia de ...

Baia de Aramă

La ~10km distanță

3 camere
130 mp
5.984 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49.500 €

Vand casa+teren Baia de Arama, str Tarnita

Central, Baia de Aramă

La ~10km distanță

4 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

33.000 €

Casa Stolojani, Comuna Bale?ti!

Central, Baia de Aramă

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
1.773 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.000 €

Apartament 2 camere

Baia de Aramă

La ~10km distanță

2 camere
60,8 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

15.000 €

Casa si teren in Baia de Arama

Baia de Aramă

La ~10km distanță

3 camere
46 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

10.000 €
0.66 € / mp

Vand teren munte Izbucul Cernei,Gorj.

Padeș

La ~10km distanță

15.059 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
5

120.000 €
13.83 € / mp

Teren intravilan Closani, 8674 mp pensiune/ cas ...

Padeș

La ~10km distanță

8.674 mp
8.674 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

73.000 €

Casa de vanzare in sat Pades, Comuna Pades , Ju ...

Padeș

La ~10km distanță

3 camere
96 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

8.550 €
15.69 € / mp

Teren împrejmuit ,cadastrat dețin toate actele

Padeș

La ~10km distanță

545 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

2.500 €
0 € / mp

Teren pasune de vanzare

Padeș

La ~10km distanță

780.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.000 €

Vand casa in sat Pades

Padeș

La ~10km distanță

120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

55.000 €

Proprietar | Casa in Stanesti, MH | Proprietare ...

Stănești

La ~10km distanță

8 camere
380 mp
10.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

33.000 €

Casa Stolojani, Comuna Balesti!

Stănești

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

48.000 €

Vand casa in localitatea Cracu Muntelui, Ponoar ...

Cracu Muntelui

La ~10km distanță

200 mp
932 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
10 € / mp

Teren 5000 mp Vrancea

Obârșia-Cloșani

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
13

140.000 €

Casa de vacanta perfecta pe malul Cernei

Obârșia-Cloșani

La ~10km distanță

9 camere
250 mp
1.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

40.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare intravilan, Ponoarele Mehedint ...

Ponoarele

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

60.000 €

Casa de vanzare

Ponoarele

La ~10km distanță

75 mp
430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €

Casa cu Teren, Intravilan Zona Ponoarele, Judet ...

Gheorghești

La ~10km distanță

4 camere
5.000 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

67.000 €

Proprietate compusa din casa batraneasca, casa ...

Pocruia

La ~10km distanță

8 camere
261 mp
1.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

67.000 €

Proprietate compusa din casa batraneasca, casa ...

Pocruia

La ~10km distanță

261 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

79.900 €

Casa de vanzare + teren generos in Pocruia, Tis ...

Pocruia

La ~10km distanță

118 mp
3.460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

4.500 €
2.38 € / mp

Vand teren Izvarna,Tismana,Gorj.

Central, Tismana

La ~15km distanță

1.894 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

9.585 €
3 € / mp

Vand Teren Extravilan in Tismana, sat Ungureni ...

Central, Tismana

La ~15km distanță

3.195 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

55.000 €
10 € / mp

Vanzare seliste casa cu toate utilitatile inclu ...

Central, Tismana

La ~15km distanță

5.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

28.000 €

Casa+Teren aferent si Anexe, Tismana-Vanata

Central, Tismana

La ~15km distanță

3 camere
50 mp
3.346 mp teren
f.s. 50 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

9.745 €
2.35 € / mp

Teren Intravilan (4148 mp), situat in Tismana ( ...

Central, Tismana

La ~15km distanță

4.148 mp teren
Construcții