Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

45.000 €
37.50 € / mp

Vand teren dubla deschidere Mogosesti

Mogoșești

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
12.50 € / mp

Vând teren intravilan situat în Mogoșești (Adun ...

Mogoșești

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

179.300 €
11 € / mp

Teren 16.300 mp Mogoșești | ideal investiție și ...

Mogoșești

16.300 mp teren
f.s. 29 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

7.030.000 €
190,000.00 € / mp

Strategic Development Land – 37 ha Intrav ...

Mogoșești

37 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

6.700.000 €
17.84 € / mp

Mogosesti la 20 km de Bucuresti, ideal dezvolta ...

Mogoșești

375.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

3.140.000 €
20.26 € / mp

Teren 157.000mp Mogosesti | Giurgiu

Mogoșești

155.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

169.000 €

casa la curte Mogosesti

Mogoșești

130 mp
517 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

180.000 €

Proprietar, vand vila in apropierea Bucure?tiul ...

Mogoșești

4 camere
190 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

21.580 €
26 € / mp

Teren ideal constructii rezidentiale Mogosesti ...

Mogoșești

830 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

10.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de 500 mp, în Varlaam

Varlaam

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

39.000 €

casa 4 dormitoare adunatii copaceni

Varlaam

La ~5km distanță

4 camere
108 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

100.000 €

Casa de vanzare

Varlaam

La ~5km distanță

3 camere
4.700 mp

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

140.000 €

Casa de vanzare

Varlaam

La ~5km distanță

5 camere
600 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

24.550 €
25 € / mp

Teren intravilan de 982mp, comuna Adunatii Copa ...

Varlaam

La ~5km distanță

982 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

175.000 €

Vând casă (vilă) Adunații Copăceni Varlaam

Varlaam

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
1.300 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

350.000 €

Casa de vânzare Adunatii Copaceni

Varlaam

La ~5km distanță

6 camere
260 mp
2.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

175.000 €

Casa de vanzare langa Bucuresti,Adunatii Copace ...

Varlaam

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

25 €
0.01 € / mp

De vanzare- Teren intravilan 1000mpAdunatii Cop ...

Varlaam

La ~5km distanță

2.200 mp teren
f.s. 20 m
1E
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

95.000 €

Casa aproape de Bucuresti gata de mutat

Varlaam

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
12

30.000 €
25 € / mp

Teren cu livada perfect pentru CASA - 1.200 MP ...

Varlaam

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

70.000 €
28.46 € / mp

Vanzare teren intravilan Varlaam

Varlaam

La ~5km distanță

2.460 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

34.800 €
29 € / mp

Teren casa

Varlaam

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

42.000 €
35 € / mp

Vand 1200 m teren casa in Aduna?ii-Copaceni,Var ...

Varlaam

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

Teren intravilan

Varlaam

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

505.388 €
13 € / mp

Teren intravilan 38.876 mp, Deschidere 72 ml, C ...

Copăceni

La ~5km distanță

38.876 mp teren
f.s. 72 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

100.000 €

Casă independentă energetic în C ...

Copăceni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
18

78.000 €

Casa aproape de Bucure?ti gata de mutat

Copăceni

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

49.900 €
34.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare Copaceni Ilfov pent ...

Copăceni

La ~5km distanță

1.430 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
25

179.990 €

2 Vile 4 camere tip duplex, orasul Adunații Cop ...

Copăceni

La ~5km distanță

4 camere
226 mp
835 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

165.000 €
33 € / mp

Teren cu utilități pentru dezvoltare proiect

Copăceni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții