Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

80.000 €

Casa vila de vanzare cu etaj la rosu

Herăști

4 camere
200 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

120.000 €
124.200 €
5.80 € / mp

Vanzare Teren Intravilan Herasti Giurgiu 2 HA

Herăști

20.700 mp
20.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

32.000 €

Vind casa caramida

Herăști

4 camere
2.150 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

27.000 €

Vand teren+casa Valea Dragului

Valea Dragului

La ~5km distanță

4 camere
105 mp
105 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

70.000 €

Casa 4 camere + spatiu comercial stradal + tere ...

Valea Dragului

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70.000 €

Casa 4 camere + spatiu comercial stradal + tere ...

Valea Dragului

La ~5km distanță

4 camere
180 mp

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

130.000 €
8.67 € / mp

Teren 15000 mp,intravilan, deschidere 76 ml la ...

Hotarele

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

260.000 €
30.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare in comuna Hotarele ...

Hotarele

La ~5km distanță

8.661 mp
8.661 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

73.000 €
10 € / mp

Teren intravilan

Hotarele

La ~5km distanță

7.300 mp
7.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

70.000 €

Casa + teren 4467 mp, Hotarele, Giurgiu

Hotarele

La ~5km distanță

7 camere
160 mp
4.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

72.500 €
25 € / mp

Teren Giurgiu Hotarele

Hotarele

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

127.500 €
139.000 €

Casa/ gospodarie agricultura bio 40 km/ 50' de ...

Hotarele

La ~5km distanță

3 camere
190 mp
2.120 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

38.000 €

Casa la curte Hotarele GIURGIU

Hotarele

La ~5km distanță

2 camere
1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

38.000 €

Casa la curte Hotarele GIURGIU

Hotarele

La ~5km distanță

2 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

18.000 €

Casa de vanzare batraneasca

Hotarele

La ~5km distanță

800 mp
2.022 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

60.000 €
20 € / mp

Teren intravilan

Hotarele

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

139.000 €

Vila de vacanta sau gospodarie pentru agricultu ...

Hotarele

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

50.000 €

Casa Teren 2500mp

Hotarele

La ~5km distanță

3 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €
5.80 € / mp

Vanzare Teren Intravilan Herasti Giurgiu 2 HA

Hotarele

La ~5km distanță

20.700 mp teren
f.s. 54 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

44.989 €

Casa individuala comuna Hotarele

Hotarele

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
680 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

85.000 €

Vand casa noua in Gruiu,CL

Gruiu

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

45.000 €

Casa de Vanzare / Sat.Gruiu / Jud.Calarasi

Gruiu

La ~5km distanță

3 camere
1.330 mp
Agenție

11 luni în urmă
10

89.000 €

Casa -3 camere , Gruiu - Calarasi, teren 1476 ...

Gruiu

La ~5km distanță

3 camere
87 mp
1.476 mp teren
f.s. 75 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

159.999 €

Casa P+1 mobilata, utilata in Gruiu la 20 km de ...

Gruiu

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

28.000 €

Casa batraneasca de vanzare Sat Copaciu, Comuna ...

Ghimpați

La ~5km distanță

5 camere
90 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

26.620 €
13,310.00 € / mp

Vindem teren agricol extravilan compact în ...

Ghimpați

La ~5km distanță

2 mp teren
f.s. 16 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

9.999 €
4.00 € / mp

Vand 2500 mp, INTRAVILAN Ghimpati, 9999Euro

Ghimpați

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

1.999 €
6.45 € / mp

PRET SOC! SUPEROCAZIE! Loturi Ghimpati, intravi ...

Ghimpați

La ~5km distanță

310 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

45.000 €

Casa Giurgiu Ghimpati- Sat Bila

Ghimpați

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
4.658 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

18.000 €

Vand casa batraneasca

Ghimpați

La ~5km distanță

2 camere
500 mp