Proprietăți unice: 39
Proprietari: 35
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

44.900 €
40.000 €

Aici poate fi casa sau afacerea dumneavoastră!

Exterior Vest, Galați

203 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

65.000 €

Poate fi casa sau afacerea ta, aici! Intreabă-m ...

Exterior Vest, Galați

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

25.000 €

Vand garsoniera la Viaduct

Exterior Vest, Galați

1 camere
22 mp
Etaj 3 / 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

50.000 €

Casa de vanzare com Moscu

Exterior Vest, Galați

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

105.000 €

Apartament vanzare Mazepa, Decomandat, 3 camere ...

Exterior Vest, Galați

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri

38.397 €

Vand casa Str Razboieni nr98Galati

Exterior Vest, Galați

4 camere
167 mp
364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

49.000 €

vand schimb

Exterior Vest, Galați

1 camere
33 mp
Etaj 1
1976
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

150.000 €

Vand vila 265 mp

Exterior Vest, Galați

4 camere
265 mp
1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

15.500 €
27.39 € / mp

Vand 566mp intravilan Filesti -27euro/mp

Exterior Vest, Galați

566 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

411.000 €
48.93 € / mp

Teren 8400mp Drumul de Centura Deschidere 21ml ...

Exterior Vest, Galați

8.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300.000 €
60 € / mp

Vand teren zona industriala

Exterior Vest, Galați

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

12.000 €
24 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Galați

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

43.000 €

apartament de vanzare

Exterior Vest, Galați

1 camere
25 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

53.000 €

Vand apartament 2 camere

Exterior Vest, Galați

2 camere
43 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

135.000 €
428.57 € / mp

Hala cu teren - Centura Galati

Exterior Vest, Galați

315 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

74.000 €

Vand apartament 4 camere detali la tef 07404159 ...

Exterior Vest, Galați

4 camere
80 mp
Etaj 4 / 4
1983 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

160.000 €
400 € / mp

Vand teren strada Frunzei colt cu Caraiman

Exterior Vest, Galați

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

159.600 €

Spatiu comercial de vanzare in centru zona Spic ...

Exterior Vest, Galați

76 mp utili
1965
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.200 €
28 € / mp

Teren Galati 900 mp

Exterior Vest, Galați

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15.000 €
15 € / mp

Vand loc de casa sat ijdileni

Exterior Vest, Galați

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

120.000 €

Apartament 4 camere, str. Gheorghe Doja, bloc D ...

Exterior Vest, Galați

4 camere
79 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
3

120.000 €
109.09 € / mp

Vind teren 1100 metri linga benzinaria moll

Exterior Vest, Galați

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

499.000 €

Vand spatiu comercial

Exterior Vest, Galați

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

160.000 €

Casa noua P+1 | Arcasilor - Galati | 175 mp | t ...

Exterior Vest, Galați

4 camere
175 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

58.000 €

2camere decomandate Micro20

Exterior Vest, Galați

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

80.000 €
160 € / mp

Teren Arcasilor

Exterior Vest, Galați

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

47.500 €

Vind 2camere m39b

Exterior Vest, Galați

2 camere
44 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

53.500 €
84.38 € / mp

Vand teren intravilant Bariera Traian

Exterior Vest, Galați

634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

72.900 €

Apartament 2 camere, 51 mp - General Dragalina ...

Exterior Vest, Galați

2 camere
51 mp
Etaj 3
1984
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Galați

1.000 mp teren