Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
1

56.000 €
19.04 € / mp

Teren intravilan Sat Costi

Nord-Vest, Galați

2.941 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

344.000 €
28.91 € / mp

Teren intravilan Galati, zona RAR, 11.900mp

Nord-Vest, Galați

11.900 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

81.000 €

3 semidecomandate Ultracentral 56mp Etaj 4/4 mo ...

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 4 / 4
1965
Agenție

3 luni în urmă
8

535.000 €
350.36 € / mp

Proprietar, vand teren constructii str. Morilor ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1.527 mp
1.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

146.000 €
145.000 €

Vand casa in Branistea

Central, Galați

La ~5km distanță

4 camere
210 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
10

150.000 €

| Casa tip Duplex | Zona: Arcasilor | Teren: 34 ...

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
342 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

89.500 €
194.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare strada Razboieni Ga ...

Central, Galați

La ~5km distanță

460 mp
460 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

125.000 €

Casa, 399 m2,

Central, Galați

La ~5km distanță

4 camere
399 mp
399 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

199.999 €

Casa de vanzare / schimb zona Metro, Gala?i

Central, Galați

La ~5km distanță

4 camere
333 mp
333 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

58.000 €

Apartament 2 cam la casa in oras, toate utilita ...

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
61 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

135.000 €

Apartament 3 camere, Zona Veche, Galati

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
Etaj 10 / 10
1977 (Finalizată)
Agenție

1 lună în urmă
10

53.000 €

Apartament, 2 camere, la M-uri, langa Palatul J ...

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 9 / 9
1966
Agenție

3 luni în urmă
5

75.000 €
115.03 € / mp

Teren Constructii 625 mp cu utilitati Dogariei

Central, Galați

La ~5km distanță

652 mp
652 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1.290.000 €

Vand imobil, ptr. locuinta colectiva/clinica me ...

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
2.500 mp
Etaj 7 / 7
7E
Agenție

3 luni în urmă
6

57.000 €

Apartament 2 camere Micro 39B

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

30.500 €
38.13 € / mp

Teren intravilan Satu Costi!!!

Exterior Vest, Galați

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

439.000 €
474.59 € / mp

Proprietar,vand teren constructii Bd.George Cos ...

Central, Galați

La ~5km distanță

925 mp
925 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1.290.000 €

Vand imobil, ptr. locuinta colectiva/clinica me ...

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
2.500 mp
Etaj 7 / 7
2026
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

115.000 €

Apartament modern ultracentral

Ultracentral, Galați

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
8

115.000 €

Apartament modern ultracentral

Ultracentral, Galați

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
1997
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €

Vand Garsoniera zona VIADUCT pret 24.000 EURO

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 3 / 4
1972
Agenție

1 lună în urmă
8

86.000 €

Apartament in zona deosebita

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10.000 €
2.38 € / mp

Vand teren 4194 mp

Central, Galați

La ~5km distanță

4.194 mp
4.194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

86.000 €

Apartament in zona deosebita PS

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
1

1.550.000 €
219.95 € / mp

Teren in mijlocul orasului Galati IC Frimu 7047 ...

Central, Galați

La ~5km distanță

7.047 mp
7.047 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

250.000 €

Casa de vanzare Gala?i, Strada Anul Revolu?iei ...

Central, Galați

La ~5km distanță

150 mp
471 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

75.000 €

Vand apartament 3 camere Tiglina1

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
52 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

235.000 €

Vila Premium P+1 pe Arcasilor -Design, Spatiu s ...

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
250 mp
Agenție

2 luni în urmă
16

59.000 €
73.75 € / mp

Teren intravilan, acces la utilita?i, Vanatori, ...

Central, Galați

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

110.000 €

O casă pentru familie, cu grădin&#259 ...

Bărboși, Galați

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
1.117 mp teren
2000