Proprietăți unice: 52
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

16 ore în urmă
20

259.000 €

O vila noua o noua etapa pentru familia ta

Nord, Galați

5 camere
123 mp
300 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

4 zile în urmă
4

19.000 €

Vand 500mp teren + locuinta modulara 54 mp com. ...

Nord, Galați

3 camere
54 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

165.000 €

Casa frumoasa de vanzare zona Metro

Nord, Galați

3 camere
112 mp
450 mp teren
f.s. 22 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
20

305.000 €

Vila cubista proiect deosebit, in Galati, zona ...

Nord, Galați

4 camere
182 mp
300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

145.000 €

Vanzare apartament cu 3 camere Str. Domneasca, ...

Nord, Galați

3 camere
104 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

95.000 €

🏡 PROPRIETAR - Vand casă 3 camere în oraș cu g ...

Nord, Galați

3 camere
69 mp
495 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

39.000 €
180.56 € / mp

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Barie ...

Nord, Galați

216 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

290.000 €

Spatiu Comercial 275 mp + Teren 1310 mp | Str. ...

Nord, Galați

Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
10

335.000 €

Proprietate modern finisata mobilata si utilata ...

Nord, Galați

4 camere
186 mp
860 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

5 luni în urmă
20

265.000 €

Vanzare Vila Moderna P+M, 6 camere, teren 1622 ...

Nord, Galați

6 camere
160 mp
1.622 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
13

170.000 €

Casa la rosu Bariera Traian, teren 896 mp, COMI ...

Nord, Galați

5 camere
211 mp
896 mp teren
2024
Agenție

6 luni în urmă
28

230.000 €

De vanzare – Vila in Brates Lake

Nord, Galați

4 camere
150 mp
200 mp teren
2018
Agenție

6 luni în urmă
10

495.000 €

Imobil deosebit suprafete generoase zona aerisi ...

Nord, Galați

6 camere
396 mp
500 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

7 luni în urmă
11

199.000 €

VILA premium Galati zona jandarmerie stradal

Nord, Galați

3 camere
120 mp
200 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

8 luni în urmă
10

125.000 €

Casa situata intr-o zona buna a orasului

Nord, Galați

5 camere
215 mp
289 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

8 luni în urmă
10

270.000 €

Casa zona Complex Comercial Traian Nord

Nord, Galați

4 camere
129 mp
300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
11

133.900 €
189.39 € / mp

Teren cu anexa de vanzare, pregătit pentru casa ...

Nord, Galați

707 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

35.000 €
73.07 € / mp

Teren intravilan 479 mp Bariera in spate la OMV

Nord, Galați

479 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

99.900 €

Potential prin personalizare proprietate noua z ...

Nord, Galați

4 camere
120 mp
400 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
2

525.000 €

Camin de geriatrie / spital / pensiune / comple ...

Nord, Galați

8 camere
680 mp
9.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

50.000 €
100 € / mp

Teren pentru constructii Arcasilor

Nord, Galați

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

556.600 €
241.48 € / mp

Teren str.Lozoveni 2305 mp front stradal 34 m ...

Nord, Galați

2.305 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
19

390.000 €

Vila Vanatori, DN 26, 400MP

Nord, Galați

8 camere
400 mp
2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

62.900 €

Casa ta de la țară te așteapt&#2 ...

Nord, Galați

3 camere
104 mp
6.336 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

10 luni în urmă
2

210.000 €
66.75 € / mp

Teren vizavi de Metro cu deschire la DN

Nord, Galați

3.146 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
15

275.000 €

Casa de vanzare – zona Arcasilor, Galati - 280 ...

Nord, Galați

4 camere
280 mp
520 mp teren
2009
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

240.000 €

Vila Sat Costi 340mp construiti teren 464mp Co ...

Nord, Galați

5 camere
340 mp
464 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

10 luni în urmă
1

321.000 €
37.76 € / mp

Teren DN26

Nord, Galați

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.000.000 €
100 € / mp

Teren cu iaz pretabil dezvoltare complex agreme ...

Nord, Galați

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

69.900 €
69.90 € / mp

Teren 1000mp zona Bariera Traian

Nord, Galați

1.000 mp teren
Construcții