Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
10

140.000 €

Casă de vânzare – teren 500 mp, ...

Est, Galați

3 camere
146 mp
500 mp teren
f.s. 9.3000001907349 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

166.200 €
80.02 € / mp

De vanzare teren intravilan in Galati, str. Mac ...

Est, Galați

2.077 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
11

140.000 €

2 camere Galati

Est, Galați

2 camere
60 mp
Etaj 6 / 10
2013

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
2

381.150 €
315.000 €

Hala de vanzare de 880 mp cu teren 2218 mp situ ...

Est, Galați

2E
Agenție

Mai mult de un an
3

245.000 €
160.34 € / mp

Teren intravilan curti constructii - sup. 1528 ...

Est, Galați

1.528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

70.000 €

Apartament 2 camere de VANZARE

Est, Galați

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

63.000 €

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat Mi ...

Est, Galați

2 camere
53 mp
Etaj 2 / 4
1982
Agenție

1 lună în urmă
3

69.000 €

Vind apartament 2 camere (Colegiul Economic Vir ...

Est, Galați

2 camere
53 mp
Etaj 2
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

70.000 €

Vand apartament 2 camere decomandate 60,76mp, G ...

Est, Galați

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 9
1989
Agenție

1 lună în urmă
17

51.000 €

Apartament 2 camere, 71 mp, central, Domneasca, ...

Est, Galați

2 camere
71 mp
Etaj 1 / 1
1911
Agenție

1 lună în urmă
8

39.000 €

Vand apartament cu o camera, 29mp, Galati

Est, Galați

1 camere
29 mp
Etaj 3
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

30.000 €

Vand casa la tara

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
300 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

1.900.000 €

Teren 25000 la 4 benzi deschidere 70m

Central, Galați

La ~5km distanță

f.s. 56 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

57.000 €

De vanzare apartament cu 3 camere semi. in Gala ...

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
57 mp
Etaj 4 / 4
4E

Agenție

Mai mult de un an
8

135.000 €

Comision 0 Casa de vanzare 4 camere pe Str. Mir ...

Nord, Galați

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
273 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

90.000 €

Casa la gri si teren 1450 mp in Vanatori, Galat ...

Central, Galați

La ~5km distanță

250 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

60.000 €

Vanzare apartament 2 camere.

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

60.000 €

Vanzare apartament cu doua camere.

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

108.000 €

Apartamente 2 Camere Direct de la Dezvoltator / ...

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
77 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
1

56.000 €

Apartament cu 2 camere in Centru

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 3 / 4
1963
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

16.000 €

Vand casa batraneasca in comuna Suceveni,Jud Gl

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
3.700 mp
Agenție

Mai mult de un an
13

485.000 €

Oportunitate Rara! Imobil istoric amplasat in c ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

45.000 €

Vand mansarda zona general

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

445.000 €
54.68 € / mp

COMISION 0% - HALA + TEREN

Central, Galați

La ~5km distanță

8.138 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.900.000 €
198.16 € / mp

Vand Teren Dezvoltare Rezidentiala

Central, Galați

La ~5km distanță

9.588 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

167.000 €

Central Park - 3 Cam, 82 mpu, parcare

Central, Galați

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
Etaj 3 / 8
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.000 €

Garaj de vanzare in Tiglina

Central, Galați

La ~5km distanță

24 mp utili
24 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

125.000 €

Casa Vila de vanzare

Central, Galați

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

210.000 €

Casa, Alex.Cernat, schimb, vand

Central, Galați

La ~5km distanță

2 camere
150 mp
Agenție

Mai mult de un an
22

175.000 €

Vila cocheta, situata in centrul istoric al ora ...

Ultracentral, Galați

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
150 mp teren
f.s. 8 m