Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
4

19.500 €

De vanzare casa Sat Ijdileni

Frumușița

1 camere
22 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

65.000 €
44.40 € / mp

Teren intra 1464 mp Frumusita + autorizatie + f ...

Frumușița

1.464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

393 €

Vand casa in Frumusita ,Jud Gala?i ,nr telefon

Frumușița

400 mp
300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
4

19.500 €

De vanzare casa Sat Ijdileni

Ijdileni

La ~5km distanță

22 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

60.000 €

Casa de vanzare Sivita

Șivița

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
13

119.500 €

COMISION 0% - CONSTRUCTIE 2025 MATERIALE PREMIU ...

Tătarca

La ~5km distanță

118 mp
500 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
16

950.000 €

Complex Comercial de Lux – 3 Vile, Salon ...

Tătarca

La ~5km distanță

20 camere
30 mp utili
2020
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

89.000 €
98.000 €

Casa cu utilitati finisata si mobilata la pret ...

Tătarca

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
637 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

165.000 €

Casa la cheie mobilata Tatarca Tulucesti

Tătarca

La ~5km distanță

4 camere
206 mp
Agenție

10 luni în urmă
8

150.000 €

Vand ferma agricola jud. Galati -150.000 euro

Scânteiești

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

165.000 €

Hala in Foltesti

Foltești

La ~10km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
6

19.000 €
10.56 € / mp

Teren 1800 mp + casa batraneasca - Fartanesti, ...

Foltești

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

26.000 €

vand teren

Foltești

La ~10km distanță

3 camere
69 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

76.000 €
75.000 €

Vand casa in Folte?ti sau schimb cu apartament ...

Foltești

La ~10km distanță

3 camere
600 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

13.933 €

Vand apartamente Foltesti

Foltești

La ~10km distanță

2 camere
107 mp
Parter
1965
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

33.000 €
37.000 €

Vand curte generoasa

Foltești

La ~10km distanță

62 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

53.000 €
56.000 €

CASA Comuna Foltești

Foltești

La ~10km distanță

5 camere
200 mp
1.400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

130.000 €

Vila spațioasă cu 3 dormitoare ș ...

Tulucești

La ~10km distanță

5 camere
215 mp
700 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

5 luni în urmă
2

46.000 €
23 € / mp
49.900 €

Teren 2.000 mp deschidere 20 m LA DN 26 INTRARE ...

Tulucești

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2000mp Tulucesti

Tulucești

La ~10km distanță

2.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
10

109.000 €

Casa cu toate utilitatile la pret de apartament

Tulucești

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

112.500 €

Case de vanzare in Tulucesti jude?ul Gala?i.

Tulucești

La ~10km distanță

91 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
13 € / mp

Terenuri Tuluce?ti acces DJ24D, 613 /mp, negoci ...

Tulucești

La ~10km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

59.500 €

De vanzare apartament 3 camere Renovat Zona Vid ...

Tulucești

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
2

46.000 €
23 € / mp

Teren 2000mp cu deschidere de 20ml la DN26 la i ...

Tulucești

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

109.000 €

| Casa Noua | Tulucesti | Finisata Complet | TE ...

Tulucești

La ~10km distanță

2 camere
100 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

88.000 €

Case de vanzare in Tulucesti Gala?i

Tulucești

La ~10km distanță

91 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

55.000 €
26.93 € / mp

Teren Tatarca, comuna Tuluce?ti 2.042 mp

Tulucești

La ~10km distanță

2.042 mp
2.042 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 55,000 € și 55.134 €
Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
13 € / mp

Terenuri Tulucești – acces DJ24D, 6& ...

Tulucești

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

18.000 €
11.25 € / mp

Vand 1600 mp DN 26 - 18000euro !!!

Tulucești

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Construcții