Proprietăți unice: 82
Proprietari: 11
Agenție

1 săptămână în urmă
10

83.000 €

Proprietate noua Sat Costi teren 470 mp zona de ...

Vânători

6 camere
200 mp
470 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 săptămână în urmă
10

165.000 €

Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile

Vânători

4 camere
110 mp
450 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

398.000 €

2 Case de vanzare -O singura curte complet amen ...

Vânători

5 camere
300 mp
1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
35.76 € / mp

Vanzare teren intravilan 839,32 mp situat in c ...

Vânători

839 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

38.775 €
55 € / mp

Teren intravilan Vanatori, 705 m.p.

Vânători

705 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

25.000 €
25 € / mp

Teren ideal casa com Vanatori

Vânători

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

483.153 €
399.300 €
60.40 € / mp

Teren de vânzare în Galați – Investiție strateg ...

Vânători

7.999 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

87.400 €
38 € / mp

Exclusivitate MAG Invest – Teren 2300 mp Vanato ...

Vânători

2.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

215.000 €

COMISION 0% - CASA P+1 ,PARTER RENOVAT 2025, VA ...

Vânători

5 camere
240 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

516.000 €

Hala de vanzare 1440 mp 5000 teren VÂN&#25 ...

Vânători

1E
Agenție

4 luni în urmă
13

169.900 €

Vila noua 2026 Sat Costi, Galați!

Vânători

3 camere
120 mp
270 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

4 luni în urmă
15

220.000 €

Vanzare 🏡 Vilă Deosebită P+M ...

Vânători

4 camere
200 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

5 luni în urmă
15

189.900 €

Vânzare Vilă Spațioasă &#23 ...

Vânători

5 camere
180 mp
500 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

21.500 €
26.88 € / mp

Teren de vanzare

Vânători

800 mp
800 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

529.000 €

Hala Industriala - Comuna Vanatori / Galati

Vânători

Agenție

8 luni în urmă
8

89.000 €

Vanzare vila clasica in Sat Costi, sup 210 mp, ...

Vânători

4 camere
218 mp
500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

174.900 €

Ocazie! Hala/ Spațiu industrial de 1,051mp de v ...

Vânători

Agenție

9 luni în urmă
10

210.000 €

Vanzare casa cu teren 1000 mp, mobilata si util ...

Vânători

4 camere
140 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

4.000.000 €
97.56 € / mp

Teren DN26 41000 m2 , vizavi STAER

Vânători

41.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

54.000 €
49.09 € / mp

Teren intravilan Vanatori DN26, 1100mp

Vânători

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
17

195.000 €

Vila P+1 Sat Costi finalizata 2022

Vânători

4 camere
140 mp
400 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

9 luni în urmă
11

95.000 €

Casa Sat Costi, str Forturilor

Vânători

4 camere
190 mp
605 mp teren
2022
Agenție

10 luni în urmă
9

5.500 €
11 € / mp

Loturi de teren acces DN26 -11e /mp

Vânători

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

24.780 €
42 € / mp

Loturi teren 590 mp - Vanatori, jud Galati, 43 ...

Vânători

590 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

780.000 €
65 € / mp

Teren 12000 mp DN26 deschidere 68 m, 65euro/m ...

Vânători

12.000 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

17.500 €
20.05 € / mp

Teren Construcții extravilan de 873 mp, în Vână ...

Vânători

873 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

9.900 €
16.50 € / mp

teren 600mp in Vanatori la iesirea spre Odaia M ...

Vânători

600 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

55.000 €
50 € / mp

De vanzare teren si anexa in com Vanatori, Jud. ...

Vânători

1.100 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
50 € / mp

Lot de teren in com. Vanatori, sup.500 mp

Vânători

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

92.400 €
42 € / mp

Teren Intravilan, Sat. Vanatori, toate utilitat ...

Vânători

2.200 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol