Case Terenuri
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

249.810 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Leamna de Jos

Leamna de Jos

4.542 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

100.000 €

VILA CU 2500 MP TEREN LA 15 KM DE CRAIOVA CENTR ...

Leamna de Jos

5 camere
300 mp
2.500 mp teren
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

68.000 €
68 € / mp

Teren 1000 mp , zona Leamna de Jos

Leamna de Jos

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 1 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45 €
0.04 € / mp

Oferta! Vand teren intravilan Leamna de Jos 118 ...

Leamna de Jos

1.186 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

96.000 €

Casa parter 121 mp, 2 dormitoare, 331 mp teren, ...

Leamna de Jos

3 camere
85 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

44.037 €
7 € / mp

Teren 6291 mp, extravilan, zona Leamna de jos

Leamna de Jos

6.291 mp
6.291 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

2 luni în urmă
8

96.000 €

Casa parter - 331mp teren - 121mp casa -posibil ...

Leamna de Jos

3 camere
85 mp
Agenție

2 luni în urmă
2

115.000 €
48.94 € / mp

Teren 2350 mp langa padure ,zona Leamna de Jos

Leamna de Jos

2.350 mp
2.350 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

4 luni în urmă
19

300.000 €

Casa P+1E, 4 dormitoare, teren 590 mp, zona Lea ...

Leamna de Jos

4 camere
180 mp
Agenție

9 luni în urmă
4

70.000 €
80.000 €

Casa Leamna de Jos, teren 1167mp, langa terenul ...

Leamna de Jos

3 camere
75 mp
1.167 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

38.500 €
48.13 € / mp

Teren intravilan 800 mp, zona Leamna de Sus

Leamna de Sus

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

4 luni în urmă
13

155.000 €

Casa cu piscina P+M, 1.368 mp teren, Leamna de ...

Leamna de Sus

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

29.000 €
58 € / mp

Teren intravilan Leamna de sus

Leamna de Sus

La ~5km distanță

500 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
3

120.000 €
48 € / mp

Teren intravilan Leamna de sus, 2500 mp, deschi ...

Leamna de Sus

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

175.000 €
170.000 €

Teren partial intravilan si extravilan, 6764 mp ...

Leamna de Sus

La ~5km distanță

f.s. 51 m
Agenție

4 luni în urmă
15

99.000 €

Casa 6 camere + anexa, 811 mp teren, zona Leamn ...

Leamna de Sus

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
19

240.000 €

Casa 5 camere, teren 1296 mp, Craiova, zona Bre ...

Leamna de Sus

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

170.000 €
25.13 € / mp

Teren partial intravilan si extravilan, 6764 mp ...

Leamna de Sus

La ~5km distanță

6.764 mp
6.764 mp teren
f.s. 51 m
Agenție

2 luni în urmă
9

185.000 €

Case moderne de vanzare Posibilitate RATE

Leamna de Sus

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
Agenție

10 luni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren Breasta, intravilan, Breasta

Breasta

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
14

220.000 €

Trei hale industriale + Anexe, zona Breasta

Breasta

La ~5km distanță

362 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

99.930 €
1 € / mp

Teren padure 10 ha, extravilan, 400 ml deschide ...

Breasta

La ~5km distanță

99.930 mp
99.930 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

75.000 €

Vind casa cu anecxe

Breasta

La ~5km distanță

84 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

13.500 €
30 € / mp

Vând teren intravilan sat Obedin comuna Breast ...

Breasta

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

17.673 €

Casa de vanzare teren 700mp breasta dolj

Breasta

La ~5km distanță

250 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

155.000 €

Apartament 3 camere Rovine

Breasta

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 4
1990
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

37.500 €
30.07 € / mp

teren de vanzare

Breasta

La ~5km distanță

1.247 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

319.900 €

Casă spectaculoasă S+P+1 • piscină • zona impad ...

Breasta

La ~5km distanță

5 camere
389 mp
1.200 mp teren
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
7

65.000 €
78.60 € / mp

TEREN BREASTA DUPA POD 827 mp

Breasta

La ~5km distanță

827 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250.000 €

Casa si teren Breasta

Breasta

La ~5km distanță

4 camere
100 mp