Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7.000 €
5.60 € / mp

Teren intravilan comuna Rojiste

Rojiște

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

4.000 €
173.91 € / mp

vânzare teren intravilan

Rojiște

23 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €

Casa si teren de vanzare

Padea

La ~5km distanță

4 camere
1.500 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

20.000 €

Casa de vanzare

Drănic

La ~5km distanță

3 camere
1.200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

18.000 €

Vand casa la ?ara

Drănic

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
3.290 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

16.000 €

casa de vinzare

Drănic

La ~5km distanță

4 camere
700 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.500 €

Teren cu Casa Batraneasca

Drănic

La ~5km distanță

3 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

18.000 €

Casa batraneasca Dranic(Dolj)

Drănic

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

14.500 €

Casa de vanzare Valea Stanciului

Valea Stanciului

La ~5km distanță

3 camere
81 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

30.000 €

Vand casa 4 camere+ anexe, com Valea Stanciului ...

Valea Stanciului

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

27.900 €
29.900 €
10.33 € / mp

Teren intravilan Dobresti deschidere 41 ml la d ...

Dobrești

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

29.900 €

Casa parter 2714 mp teren, front 104 ml, strada ...

Dobrești

La ~10km distanță

3 camere
66 mp
2.714 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

33.000 €

Casa solida Caramida(1980) + Cladire BCA (1997) ...

Mârșani

La ~10km distanță

5 camere
100 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

29.900 €

Casa parter 2714 mp teren, front 104 ml, strada ...

Căciulătești

La ~10km distanță

3 camere
66 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.000 €

Vand gospodarie sat Busu com. Grecesti Dj

Grecești

La ~10km distanță

80 mp
3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

35.000 €

casa de vanzare

Daneți

La ~10km distanță

80 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.000 €

Casa cu Teren Apele Vii

Apele Vii

La ~15km distanță

149 mp
778 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

65.000 €

Teren 1000mp+casa 2 camere,utilitati complete-G ...

Prunet

La ~15km distanță

2 camere
Agenție

9 luni în urmă
1

75.520 €
0.76 € / mp

12,8 ha terenuri agricole la Castranova judetul ...

Castranova

La ~15km distanță

99.999 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

27.000 €

Vand casa +teren

Sadova

La ~15km distanță

2.146 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

57.000 €

Casa batraneasca, 2504 mp teren, Secui Dolj

Teasc

La ~15km distanță

3 camere
120 mp
2.504 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €

Vand casa cu teren 1200 metri patrati, Localita ...

Teasc

La ~15km distanță

4 camere
80 mp
80 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

48.900 €
22.83 € / mp

Teren intravilan 2142 mp vedere lac Geormane

Teasc

La ~15km distanță

2.142 mp
2.142 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
20

64.800 €

Casa cu teren - central Segarcea

Central, Segarcea

La ~15km distanță

8 camere
170 mp
1.270 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

3 luni în urmă
5

150.000 €

APARTAMENT NOU 2 CAMERE MOBILAT CU PARCARE SUBT ...

Central, Segarcea

La ~15km distanță

2 camere
55 mp
Parter
2024
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

172.000 €

Casa complet mobilata, parter, 126 mp, 400 mp c ...

Central, Segarcea

La ~15km distanță

3 camere
103 mp
497 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

80.000 €
86.000 €

Apartament 2 camere decomandat, zona Segarcea

Central, Segarcea

La ~15km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

1 lună în urmă
8

11.500 €

Casa de vanzare/Foisor/Dolj

Central, Segarcea

La ~15km distanță

4 camere
160 mp
1.963 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

139.000 €

Casa de vanzare la rosu, 130 mp, zona Magnolia

Central, Segarcea

La ~15km distanță

4 camere
130 mp
450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

29.000 €

Casa de vanzare, 60 mp, sat Branet, comuna Barz ...

Central, Segarcea

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
1.000 mp teren