Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

32.000 €

De vanzare Garsoniera

Desa

1 camere
21 mp
2000
Agenție

3 luni în urmă
2

38.500 €
77 € / mp

RECO Teren intravilan in Cihei

Desa

500 mp
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

380.000 €
8,837.21 € / mp

Teren extravilan agricol Poiana Mare

Poiana Mare

La ~5km distanță

43,2 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție

11 luni în urmă
8

18.192 €

Vand casa in com.Poiana Mare,jud.Dolj

Poiana Mare

La ~5km distanță

5 camere
400 mp
Agenție

9 luni în urmă
1

15.000 €
0.75 € / mp

2 ha teren agricol la Poiana Mare judetul Dolj

Poiana Mare

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

69.000 €
0.75 € / mp

9,2 ha teren agricol la Poiana Mare judetul Dol ...

Poiana Mare

La ~5km distanță

92.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13.000 €

Vand casa! In Poiana Mare,Dolj!

Poiana Mare

La ~5km distanță

4 camere
1.145 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

35.000 €

Vand casa in Ciupercenii Noi,judetul Dolj

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

5 camere
80 mp
Bancă
Comision 0%

7 luni în urmă
1

9.240 €
2.10 € / mp

Terenuri libere intravilane, 1.400 mp + 3.000 m ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €

Spatiu comercial de vanzare, pretabil cabinet m ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

48 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

178.000 €

2 camere I etaj 3/11 I Onix Residence I Grozave ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 11
2016
Agenție

1 lună în urmă
6

79.000 €

Apartament 2 camere, etaj 1, cu terasa Precista

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 1
1984
Agenție

1 lună în urmă
8

179.990 €

Punctele Cardinale-Central-97 mp-3 camere-2 bai ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

3 camere
97 mp
Etaj 4 / 10
1980
Agenție

3 luni în urmă
6

45.990 €

Apartament cu 2 camere la casa in Blaj, zona Ce ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 1
1E
Agenție

4 luni în urmă
19

199.900 €

Casa si spatiu de productie in Iosia, teren 839 ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

5 camere
393 mp
893 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

275.000 €

Apartament 5 camere de vanzare, renovat, zona S ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

4 camere
126 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

4.445 €

Casa si teren Grozavesti, cota parte 1/5, ID: R ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

73.000 €

Casa 200 mp, 2200mp teren , 20 km de

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

110.000 €

Apartament 3 camere si Garaj, in Vila, finisat

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
Etaj 1 / 2
2010
Agenție

2 luni în urmă
15

435.000 €

Apartament 3 camere | 78 mp | Gradina | Panoram ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

3 camere
78 mp
Parter / 2
2019
Agenție

3 luni în urmă
15

89.500 €

Spatiu comercial cu vad, 3 camere zona Orizont- ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

62 mp utili
1981
Agenție

3 luni în urmă
1

197.440 €
16 € / mp

Teren Intravilan 12.340 mp

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

12.340 mp
12.340 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

199.500 €

Casa parter individuala 5 camere | Tunari

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

5 camere
109 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

167.500 €
310.76 € / mp

Teren de vanzare Tatarasi

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

539 mp
539 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €

Spatiu comercial de vanzare, pretabil cabinet m ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

48 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

83.499 €

Apartament 2 camere, etaj 3, zona Casa Somesana

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 3
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 83,499 € și 83.500 €
Agenție

2 luni în urmă
5

44.000 €

Apartament 2 camere | Costesti

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1987
Agenție

3 luni în urmă
6

49.500 €

Apartament 2 camere de vanzare zona centrala, P ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

2 camere
40 mp
Parter / 4
1900
Agenție

3 luni în urmă
9

49.900 €

Apartament 3 camere confort 1 decomandat, Obor- ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

3 camere
58,82 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

4 luni în urmă
19

329.000 €

Vila de vanzare pe Malul Crisului, strada Facli ...

Ciupercenii Noi

La ~10km distanță

8 camere
1.270 mp
1.270 mp teren