Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
4

70.000 €
11.26 € / mp

Teren intravilan agricol 6215mp cu utilități în ...

Răcarii de Jos

6.215 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
30

680.000 €

Fabrica de confec?ii textile activa, 1.600 mp, ...

Răcarii de Jos

1.600 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €
25 € / mp

Teren Casa racarii de sus

Răcarii de Sus

La ~5km distanță

4 camere
2.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
9

43.000 €

Casa / Vila cu 6 camere de vanzare

Tatomirești

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

28.000 €

Casa + teren 1200mp Com. Bralostita jud. Dolj

Braloștița

La ~5km distanță

8 camere
1.200 mp
1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
10

38.000 €

Superoferta !!!

Braloștița

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
1

56.640 €
0.59 € / mp

9,6 ha teren agricol la Bralostita judetul Dolj

Braloștița

La ~5km distanță

96.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

32.000 €
10.18 € / mp

Teren intravilan Filiasi Dolj

Filiași

La ~5km distanță

3.144 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70.000 €

Vand urgent apartament 3 camere, Filiasi

Filiași

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 4
1977
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

68.000 €

Vand Apartament 3 camere

Central, Filiași

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 3
1989
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

42.500 €

Apartament Filiasi 2 camere

Central, Filiași

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
8

200.000 €
219.78 € / mp

Vanzare teren Craiova zona Ford-Ionumi-Hamat

Central, Filiași

La ~5km distanță

910 mp
910 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

74.000 €

Vand apartament zona centrala

Central, Filiași

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
11

155.000 €

Apartament 4 camere, et. 34, zona Garii

Central, Filiași

La ~5km distanță

4 camere
86 mp
Etaj 3 / 4
1986
Agenție

10 luni în urmă
8

52.000 €

Vand Apartament 2 Camere Filiasi

Central, Filiași

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

52.000 €

Vand apartament 2 camere semidecomandat et 4 60 ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 4
Agenție

10 luni în urmă
7

69.900 €

Casa de vanzare Racarii de Sus - Filiasi , tere ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
2.686 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

56.000 €
61.000 €

Proprietar vand apartament cu 2 camere, etaj 2

Central, Filiași

La ~5km distanță

2 camere
32 mp
Etaj 2
1968
Agenție

2 luni în urmă
19

480.000 €

Proprietate Versatila P+1, Rezidential Modern s ...

Ultracentral, Filiași

La ~5km distanță

4 camere
360 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

13.737 €

Apartament de vanzare

Central, Filiași

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 4
1978
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

33.000 €

Vind garsoniera zona centrala Filiasi

Filiași

La ~5km distanță

1 camere
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

59.500 €

Vand casa Filiasi

Filiași

La ~5km distanță

4 camere
116 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

102.800 €
50 € / mp

Intravilan Filiasi, 104m deschidere la DE70, 20 ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

2.056 mp
2.056 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

200.000 €
800 € / mp

Teren 250 mp / hala 100 / de inchiriat /Filiasi ...

Filiași

La ~5km distanță

250 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

1 lună în urmă
19

350.000 €

Vila premium P + E + Pod 360 mp, teren 700 mp, ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

4 camere
360 mp
700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

56.000 €
59.990 €

Apartament 2 camere 24 Filiasi

Central, Filiași

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 2 / 4
1978
Agenție

2 luni în urmă
5

10.000 €

Teren arabil de 700mp la 10000 euro la 60 mp de ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

f.s. 7 m
Agenție

2 luni în urmă
10

56.000 €

Apartament 2 camere, et 2/4 Filiasi , Ultrafini ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Etaj 2 / 4
4E
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 56,000 € și 63.000 €
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
14.83 € / mp

Teren 4046 mp in Racari cu deschidere de 28 ml ...

Filiași

La ~5km distanță

4.046 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

Mai mult de un an
4

36.000 €
12 € / mp

Ferma cu 3000 mp de teren si o constructie de 5 ...

Filiași

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 50 m