Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

3 zile în urmă
20

240.000 €

Casa 5 camere, teren 1296 mp, Craiova, zona Bre ...

Bucovăț, Craiova

5 camere
149,87 mp
1.296 mp teren
1975
Agenție

1 lună în urmă
18

109.000 €

Casa de vanzare in Leamna de Jos

Bucovăț, Craiova

3 camere
72 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

109.000 €

Casa de vanzare in Leamna de Jos

Bucovăț, Craiova

3 camere
72 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

350.000 €

Spatiu industrial, hala 1.854mp, zona Bucovat

Bucovăț, Craiova

1.729 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
12

55.000 €

Casa P+1 renovabila, 1008 mp de teren, Sarbatoa ...

Bucovăț, Craiova

5 camere
100 mp
1.008 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

32.000 €
33.65 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 951 mp, Bucovat, s ...

Bucovăț, Craiova

951 mp
951 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
13

155.000 €

Casa cu piscina P+M, 1.368 mp teren, Leamna de ...

Bucovăț, Craiova

4 camere
160 mp
458 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 160.000 €
Agenție

7 luni în urmă
1

29.000 €
11.84 € / mp

Teren intravilan, 2450 mp, sat Palilula

Bucovăț, Craiova

2.450 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

7 luni în urmă
2

35.000 €
14 € / mp

Teren extravilan, 2.500 mp, sat Sarbatoarea

Bucovăț, Craiova

2.500 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
6

70.000 €
65.000 €

Casa P+1 renovabila cu 1008 mp de teren, Sarbat ...

Bucovăț, Craiova

3 camere
100 mp
1.008 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
2

114.000 €
15 € / mp

Teren Bucovat, sat Carligei

Cârligei

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

55.500 €
39.96 € / mp

Teren 1,389mp Carligei / Strada principala

Cârligei

La ~5km distanță

1.389 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35 €
0.03 € / mp

Vand teren comuna bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

1.300 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
5

64.800 €
59.18 € / mp

Bucovat - Vatra satului-intravilan -1095 mp- Ut ...

Bucovăț

La ~5km distanță

1.095 mp
1.095 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

210.000 €
215.000 €

Casa P+E, 120 mp utili, zona Brestei

Bucovăț

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

64.000 €
12.80 € / mp

Teren constructii, Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

114.900 €

Proprietar Duplex Plan Parter Vatra Veche Bucov ...

Bucovăț

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
265 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.024 €
24 € / mp

Teren Intravilan Bucovat, Sat Sarbatoarea

Bucovăț

La ~5km distanță

1.876 mp
1.876 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

115.000 €

Casa Bucovat (Timis)

Bucovăț

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 115,000 € și 120.000 €
Agenție

1 lună în urmă
15

120.000 €

P+1, 100 mp utili, teren 960 mp, Sarbatoare la ...

Bucovăț

La ~5km distanță

3 camere
53,3 mp
956 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

91.420 €
20 € / mp

Vand teren extravilan Craiova - Mofleni

Bucovăț

La ~5km distanță

4.571 mp
4.571 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

143.000 €

Bucovat-Duplex P+E- Baterii de Stocare 10KW

Bucovăț

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
270 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

115.000 €

Duplex pe parter 3 camere si 1 baie - Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

3 camere
78,8 mp
270 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

104.900 €

PROPRIETAR! Duplex Remetea Bucovat P+M Pret 104 ...

Bucovăț

La ~5km distanță

4 camere
98 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 104,900 € și 125.000 €
Agenție

2 luni în urmă
3

100.000 €

Duplex de vanzare in Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
12

96.000 €

Casa parter 121 mp, 2 dormitoare, 331 mp teren, ...

Bucovăț

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
331 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

119.500 €

Duplex parter 3 camere 75mp utili 400mp teren B ...

Bucovăț

La ~5km distanță

3 camere
77 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

180.000 €

Casa parter de vanzare in Bazo?u Nou

Bucovăț

La ~5km distanță

4 camere
96 mp
541 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

32.798 €
62 € / mp

Teren langa Timi?oara, Bucova?, 529 mp | utilit ...

Bucovăț

La ~5km distanță

529 mp
529 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

114.500 €

Duplex Nou la cheie in Bucovat iesire Remetea M ...

Bucovăț

La ~5km distanță

3 camere
70 mp