Proprietăți unice: 2548
Proprietari: 723
Agenție

1 lună în urmă
3

241.576 €
199.650 €
3.66 € / mp

Teren intravilan arabil | Tartasesti | Baldana ...

Central, Târgoviște

66.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

36.000 €
20 € / mp

Teren Lucianca - Butimanu - deschidere la DN

Butimanu

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
42

598.000 €

De vanzare Casă / Vilă cu 9 camere la lac cu pi ...

Crevedia

9 camere
318,83 mp
721 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.430 €
5 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren extravilan T27,T32,Creved ...

Crevedia

5.286 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

82.500 €

Apartament cu 3 camere de vanzare Targoviste l ...

Micro 5, Târgoviște

3 camere
72,2 mp
Etaj 6
1976
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.200.000 €
14.50 € / mp

Teren intravilan Crevedia. O investiție sigură

Crevedia

82.757 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

86.000 €

Class Park Târgoviște, vânzare a ...

Est, Târgoviște

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 2
2024
Agenție

1 lună în urmă
5

20.000 €
37.04 € / mp

Vanzare teren Intravilan Aninoasa / 540 mp

Aninoasa

540 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

146.000 €

Casa in Darza (Buftea), carport, curte cocheta, ...

Dârza

4 camere
105 mp
450 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

19.490 €
11.55 € / mp

TEREN DE VANZARE | SULTANU | VISINESTI | DEALUR ...

Sultanu

1.688 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
16

52.000 €
23.13 € / mp

Vanzare teren intravilan, Razvad

Răzvad

2.248 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
12

55.900 €

Oferta! - Aleea Trandafirilor. Vanzare apart 2 ...

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

2 camere
50 mp
Etaj 4
1960
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
45 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Tartasesti

Tărtășești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
60

82.499 €

Casa 6 camere Jud. Dâmbovița,Com. Co ...

Corbii Mari

6 camere
270 mp
1.200 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
3

11.500 €
26.02 € / mp

Teren Tartasesti De Vanzare

Tărtășești

442 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

300.000 €
116.60 € / mp

Vând teren intravilan dublă deschidere din d1A

Cocani

2.573 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

80.900 €
40.45 € / mp

Ocazie! Teren Gulia-Tărtășești | 2.000 mp | Des ...

Tărtășești

2.000 mp teren
f.s. 40 m
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
16

135.000 €

Casa 7 camere + 1000 mp teren, ideala pensiune ...

Exterior Nord, Târgoviște

7 camere
216 mp
1.020 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

395.000 €

Vanzare Vila spactaculoasa cu teren generos in ...

Exterior Nord, Târgoviște

8 camere
450 mp
230 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

37.000 €
6.61 € / mp

Vanzare Teren intravilan, 5600 mp in Mircea Vod ...

Mircea Vodă

5.600 mp teren
f.s. 120 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

209.000 €

Casa(vila) frumoasa de vanzare

Crevedia

4 camere
160 mp
700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

66.990 €

Casa renovata complet 3 camere de vanzare Creve ...

Crevedia

3 camere
86 mp
277 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
26

190.000 €

Casă 4 camere Tărtăsești, 1 ...

Tărtășești

4 camere
182 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

160.000 €
8 € / mp

butimanu intravavilan

Butimanu

20.000 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

138.000 €
139.000 €

Vând vilă la gri în Gulia, complex Eden Forest, ...

Tărtășești

5 camere
170 mp
605 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

199.000 €

Casa moderna 5 camere mobilata Eden Forest, ter ...

Gulia

5 camere
134 mp
560 mp teren
2024
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

23.900 €

Garsoniera Târgoviște Laminorului 2A Bloc 100G

Centură, Târgoviște

1 camere
25 mp
Etaj 2
1980
Agenție

2 luni în urmă
7

3.635.725 €
3.004.732 €
36.60 € / mp

Teren industrial de vanzare 9.9 ha Targoviste - ...

Ulmi

99.330 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

80.001 €

Apartament 3 camere decomandat cu spațiu de dep ...

Micro 11, Târgoviște

3 camere
92,73 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

115.500 €

Apartament cu 3 camere, decomandat – 74mp ...

Micro 11, Târgoviște

3 camere
74 mp
Etaj 2 / 4
1982