Proprietăți unice: 2549
Proprietari: 723
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.483.250 €
25 € / mp

Teren industrial 10ha | Ulmi langa Arctic | PUZ ...

Ulmi

99.330 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

118.000 €
8.87 € / mp

Teren INTRAVILAN 13.300 mp ~ Priseaca ~ Targovi ...

Priseaca, Târgoviște

13.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
56.25 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 800mp, CC, Aleea Manas ...

Exterior Est, Târgoviște

800 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

165.000 €
44.59 € / mp

Vanzare Teren Intravilan, construibil, Via Sola ...

Exterior Nord, Târgoviște

3.700 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

172.500 €

VANZARE CASA + CURTE MARE

Ulmi

2 camere
70 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

94.700 €

Viitorul este aici: Casa Premium 2024 in Tartas ...

Tărtășești

3 camere
76 mp
290 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

175.000 €

Spațiu Comercial lângă Târg ...

Răzvad

100 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
20

142.500 €

Apartament 3 Camere + Garsonieră | Micro 3 ...

Micro 3, Târgoviște

4 camere
109 mp
Etaj 7
2000
Agenție

1 lună în urmă
10

179.500 €

Casă spațioasă Samurcasi | 185 mp utili | teren ...

Crevedia

5 camere
180 mp
502 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

82.500 €

Comision zero la cumparator! Vanzare apartament ...

Micro 11, Târgoviște

3 camere
69 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

67.000 €

Apartament cu 2 camere – zona excelenta p ...

Micro 9, Târgoviște

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

56.900 €

Casă și teren mare în Ghirdoveni, la șoseaua pr ...

Ghirdoveni

4 camere
134 mp
2.417 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
21

250.000 €

Domeniu 3156mp + Vila 453mp | Ideala Business s ...

Gura Ocniței

5 camere
357 mp
3.156 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

171.920 €
40 € / mp

Teren Intravilan Gulia 4298 mp (Ideal Dezvoltar ...

Gulia

4.298 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

26.340 €
5 € / mp

Teren intravilan arabil Teis Sotanga

Șotânga

5.268 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

99.500 €

Comision zero la cumparator! Vanzare apartament ...

Central, Târgoviște

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 3
2020
Agenție

1 lună în urmă
2

325.000 €
25 € / mp

Teren Extravilan Gulia Tartasesti 13.000 MP

Gulia

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

170.000 €

Vilă modernă P+1 | 4 dormitoare | 1300mp teren ...

Brezoaia

5 camere
141,85 mp
1.300 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

168.000 €

Vila moderna 5 camere P+1 de vanzare in Crevedi ...

Samurcași

5 camere
164 mp
559 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

125.000 €

Targoviste, Micro 2 - Apartament 90 mp - 3 came ...

Micro 2, Târgoviște

3 camere
90 mp
Etaj 4 / 5
2005
Agenție

1 lună în urmă
2

1.380.646 €
1.141.030 €
33.67 € / mp

Crevedia, 4.1 ha teren

Crevedia

41.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

12.500 €
29.76 € / mp

Teren intravilan 425 mp – Tărtășești - Dâmboviț ...

Tărtășești

420 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan - 2500 mp. Sat Mircea Vodă, Dâ ...

Mircea Vodă

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

90.000 €

Teren intravilan si construcții în comuna Drago ...

Dragodana

Agenție

1 lună în urmă
6

63.200 €
8 € / mp

Teren extravilan 7.900 mp de vanzare zona Parap ...

Industrială, Târgoviște

7.900 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

114.000 €
1.61 € / mp

Dambovita Vand teren in comuna Cornatelul

Cornățelu

70.641 mp teren
f.s. 13 m
Heleșteu
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
10

48.000 €

Fieni (Dambovita) Vand apartament renovat cu do ...

Central, Fieni

2 camere
57 mp
Parter / 4
1983
Agenție

1 lună în urmă
9

79.000 €

Fieni (Dambovita) Vand Casa cu 6 camere, P+Etaj ...

Central, Fieni

3 camere
700 mp
2.000 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

72.943 €
3.60 € / mp

Extravilan Bezdead, 2 hectare, faneata, cadastr ...

Bezdead

20.262 mp teren
f.s. 1 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

281.688 €
14.52 € / mp

Teren intravilan arabil | Gaesti | 19.000 mp | ...

Central, Găești

19.400 mp teren
Construcții