Proprietăți unice: 2549
Proprietari: 723
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

15.000 €
23.51 € / mp

teren Eden Forest Crevedia, 638 mp, 22 ml desc ...

Cocani

638 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

400 €

Apartament 3 camere de inchiriat CFR Str IC Bra ...

Central, Târgoviște

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

37.490 €

Casa de Vacanta | Comuna Ocnita, Dambovita | 80 ...

Ocnița

3 camere
80 mp
700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

63.000 €

Vand casa in Vulcana de Sus, DB

Vulcana de Sus

3 camere
87 mp
650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
33.33 € / mp

Vazare teren casa sat Udresti, comuna Ulmi, jud ...

Udrești

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

675.107 €
14.52 € / mp

Teren intravilan 46.500 mp – Șos. Găești, ideal ...

Periferie, Târgoviște

46.495 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

150.000 €
10 € / mp

Mereni jud. Dambovita 10000-37500 mp intravilan ...

Mereni (Conțești)

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

104.500 €

Casa spatioasa cu gradina si zona de relaxare, ...

Exterior Est, Târgoviște

5 camere
140 mp
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

60.000 €

Vand casa bătrânească cu teren (4500 mp)+teren ...

Gura Ocniței

4 camere
127 mp
4.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

81.999 €
83.000 €

Apartament 3 Camere spațios, bucătărie mare, 65 ...

Micro 5, Târgoviște

3 camere
65 mp
Etaj 2
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
53

335.000 €

Dream House Residence, Aninoasa, Dâmbovi&# ...

Aninoasa

4 camere
149 mp
430 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
16

170.000 €

Casa 5 camere individuala P+M | Gulia | Tartase ...

Tărtășești

5 camere
130 mp
600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

170.000 €

Casa 5 camere individuala P+M | Gulia | Tartase ...

Gulia

5 camere
130 mp
600 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

119.000 €

Vând apartament 4 camere initial,transformat in ...

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

4 camere
84 mp
Etaj 8 / 8
1991
Agenție

1 lună în urmă
5

1.288.408 €
1.064.800 €
32.21 € / mp

VANZARE Teren intravilan 40,000mp Cocani / Acad ...

Cocani

40.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.500.000 €
53,571.43 € / mp

Hale industriale

Potlogi

28 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
23

220.000 €

Pensiune agroturistică lângă Buc ...

Iedera de Sus

6 camere
170 mp
2.267 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
17

69.800 €

Casă de de vânzare Tartasesti

Bâldana

3 camere
80 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

3.635.725 €
3.004.732 €
36.60 € / mp

Oferta - teren industrial 9,9ha - langa Targovi ...

Exterior Sud, Târgoviște

99.330 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

159.000 €

Casa Individuala 4 camere Crevedia

Crevedia

4 camere
128 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.152 €
8 € / mp

Teren zona deal-munte, pozitie deosebita

Râu Alb de Jos

5.394 mp teren
f.s. 60 m
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

99.999 €

Apartament 3 Camere LUX (transformat în 2) – Re ...

Micro 9, Târgoviște

3 camere
62 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

321.300 €
3.50 € / mp

9,18 ha intravilan cu AC 6,6 MW fotovoltaic |Ul ...

Uliești

91.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
10

148.000 €

Vanzare apartament et 1, 4 cam 125 mp, complet ...

Micro 3, Târgoviște

4 camere
125 mp
Etaj 1
2008
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
28.57 € / mp

Teren cu deschidere de 90ml la DN1 A ideal inv ...

Butimanu

1.400 mp teren
f.s. 93 m
Pășune
Extravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
7 € / mp

Teren 10.000 mp Butimanu in spatele caselor

Butimanu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
44

469.000 €

Private Estate langa Bucuresti | Vila, Piscina ...

Tărtășești

15 camere
1.000 mp
3.300 mp teren
2012
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

23.500 €
10.62 € / mp

TEREN INTRAVILAN | SULTANU | VISINESTI |BREAZA

Vișinești

2.212 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

385.000 €

Oportunitate de business – DN72A Gheboien ...

Gheboieni

380 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
27

225.000 €

Casa Raiul Copiilor - Crevedia/Darza ( Parter+ ...

Crevedia

8 camere
210 mp
2.200 mp teren