Proprietăți unice: 2549
Proprietari: 723
Agenție

1 săptămână în urmă
3

89.000 €
55.63 € / mp

Teren intravilan 1.600 mp Crevedia | Deschidere ...

Crevedia

1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

79.900 €

oportunitate 2 in 1 spatiu comercial si teren

Slobozia Moară

130 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

250.000 €
20 € / mp

Proiect rezidențial în dezvoltare Te ...

Crevedia

12.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
11

339.000 €

Casa 6 Camere Mobilat - Utilat Peisaj Pitoresc ...

Central, Târgoviște

6 camere
320 mp
3.172 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

170.000 €

Hala de vanzare - Teren 3600 mp

Crevedia

1E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

58.600 €

APARTAMENT DE VANZARE, GAESTI STRADA CUZA VODA

Central, Găești

2 camere
58 mp
1984
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

175.000 €

Vand casa in Gulia, Tartasesti

Gulia

3 camere
86 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

175.000 €

Vand casa in Gulia, Tartasesti

Tărtășești

3 camere
86 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

129.900 €

Casa pitoreasca S+P+M (166mp/1360mp)

Iedera

4 camere
166 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

78.000 €

Vand apartament 3 camere + gradin, complet mobi ...

Micro 11, Târgoviște

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

42.000 €

Casa de vanzare ,com Bezdead sat Magura (Tunari ...

Bezdead

3 camere
88 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

47.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Târgoviște

3 camere
42 mp
Etaj 3
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

62.000 €

Apartament de vanzare decomandat Titu!

Central, Titu

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
14

230.000 €

Proprietar, dau mai departe un ACASĂ, nu un„imo ...

Samurcași

4 camere
137 mp
800 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
15

79.999 €
84.999 €

DOAR 79.999 euro - Casă spațioasă 5 camere + te ...

Dragomirești

5 camere
130 mp
3.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

55.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan in Tei?

Șotânga

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

110.000 €

3 Camere Modern, Micro 6 Etaj 7/9 cu Lift | Gat ...

Micro 6, Târgoviște

3 camere
70 mp
9E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

17.900 €

Casa demolabila si teren in Patroaia Deal, Damb ...

Viforâta

2 camere
35 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
4

17.900 €

Casa demolabila si teren in Patroaia Deal, Damb ...

Aninoasa

2 camere
35 mp
1.945 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

28.140 €
49.37 € / mp

Lot Intravilan 804 mp Moroeni Vedere panoramica

Moroeni

570 mp
570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

50.000 €

Aartament 2 camere Micro 6

Micro 6, Târgoviște

2 camere
64 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
5

10.000 €
11.52 € / mp

TEREN DE VANZARE | DEALURILE SULTANULUI | VISIN ...

Vișinești

868 mp
868 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

44.000 €
31.43 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Deschidere genero ...

Petrești

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
4.58 € / mp

Teren de vanzare | Zona montana Runcu | 3.463 m ...

Runcu

4.363 mp
4.363 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

345.000 €
0.86 € / mp

Vindem teren agricol 40 ha , Dambovita , comasa ...

Vișina

400.000 mp
400.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

145.000 €
27.36 € / mp

Teren Ultracentral deschidere 40 ml Voine?ti DB

Voinești

5.300 mp
5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Casa batraneasca + teren

Plopu

3 camere
1.100 mp
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
21

199.000 €

FARA COMISIOANE casa PARTER + pod placa beton c ...

Gulia

3 camere
121 mp
500 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

33.000 €

Casă de vânzare rapidă

Glodeni

3 camere
120 mp
192 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

165.750 €
6.38 € / mp

Teren 26000 mp ~ Pucioasa ~ Dambovita

Central, Pucioasa

26.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol