Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

25.000 €
25 € / mp

Targoviste - Teren 10ha - Posibilitate investit ...

Exterior Est, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

104.500 €

Casa spatioasa cu gradina si zona de relaxare, ...

Exterior Est, Târgoviște

5 camere
140 mp
850 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
56.25 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 800mp, CC, Aleea Manas ...

Exterior Est, Târgoviște

800 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

2.100.000 €
21 € / mp

Targoviste - Teren 10ha - Posibilitate investit ...

Exterior Est, Târgoviște

100.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

0 €

Teren intravilan, 2300 mp, zona Exterior Est

Exterior Est, Târgoviște

f.s. 18 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

64.500 €

Apartament 2 camere, M11 , iC Bratianu, balcon ...

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
6

32.000 €

Garsoniera de vanzare ,et 2, M 12

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
23 mp
Etaj 2
1970
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 33.000 €
Agenție

3 luni în urmă
14

56.500 €

Reducere de pre?! Super ap care se vinde comple ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4
1985
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 56,500 € și 57.900 €

Agenție

3 luni în urmă
20

72.000 €

Apartament 3 camere spatios in Targoviste-zona ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 4 / 4
1984
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

113.000 €

Apartament bloc nou 3 camere micro2

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
2

120.000 €

Teren 2.000 mp, deschidere 20 ml langa Complexu ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.000 €
27.000 €

Tiny House - Casa Mobila

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
27 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

115.000 €

Apartamente NOI - FINALIZATE | Luceafarului Res ...

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
77 mp
3E
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €

Teren vanzare ,3.900 mp,Mereni

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

94.000 €
95.000 €

Apartament Mobilat+Utilat,3 camere Targoviste M ...

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

153.000 €

Ultracentral, etaj 1 , vanzare apartament 4 cam ...

Ultracentral, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 1 / 6
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

118.500 €

VAND apartament 4 camere

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
83 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

290.000 €
164.49 € / mp

De vanzare teren intravilan 1.763 mp zona centr ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

1.763 mp
1.763 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

1.596.000 €

Benzinarie + sala evenimente, construc?ie 2018, ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

900 €

Spatiu comercial de inchiriat 60mp I.C.Bratianu

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

199.000 €
196.999 €

Vanzare casa Targoviste

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

43.000 €

Vand Garsoniera confort1

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 5
1990
Agenție

3 luni în urmă
16

95.000 €

Apartament 3 camere, 60 mp utili, zona M11

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Parter / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
2

180.000 €
150 € / mp

Teren de vanzare 1200mp - Restaurantul Brotacei ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

75.000 €

Apartament 2 camere cu Gradina Targoviste | NOU ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 6
2026
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 85.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

73.000 €

Apartament 2 cu camere, modern, zona M5 mobilat ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
9.21 € / mp

Teren extravilan 3.800 mp, zona Manesti, deschi ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

170.000 €
26.36 € / mp

Teren intravilan 2.935 m, extravilan 3.515 mp, ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

6.450 mp
6.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

299.896 €
353.23 € / mp

Teren Targoviste str. cpt. Andreescu

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

849 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
18

290.000 €

???? Vila moderna, de vanzare, cu 5 camere, ter ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

5 camere
293 mp
604 mp teren