Proprietăți unice: 411
Proprietari: 70
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €

Teren intravilan, 900 mp, zona Viforata

Central, Târgoviște

f.s. 35 m
Agenție

1 lună în urmă
8

117.000 €

Apartament 3 camere, zona excelenta, Class Park ...

Central, Târgoviște

3 camere
65 mp
Etaj 2 / 6
6E
Agenție

1 lună în urmă
5

120.000 €
310.08 € / mp

COMISION 0 - VANZARE TEREN 387 MP, CURTI-CONSTR ...

Central, Târgoviște

387 mp
387 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

32.000 €

Garsoniera bloc 1 UPET

Central, Târgoviște

1 camere
22 mp
Parter
1997
Agenție

1 lună în urmă
18

1.596.000 €

Benzinarie + sala evenimente, construc?ie 2018, ...

Central, Târgoviște

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

290.000 €
164.49 € / mp

De vanzare teren intravilan 1.763 mp zona centr ...

Central, Târgoviște

1.763 mp
1.763 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

15.300 €

Teren 633 mp, ideal magazin/clinica/casa zona M ...

Central, Târgoviște

f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

179.000 €
215.000 €

VAND CASA tip duplex P+1, Valea Voievozilor / M ...

Central, Târgoviște

4 camere
130 mp
Agenție

1 lună în urmă
15

320.000 €

Casa/Vila 6 Camere | Zona Primariei | Targovist ...

Central, Târgoviște

6 camere
218 mp
461 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

170.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan 20000 mp cartier Romlux

Central, Târgoviște

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

79.500 €

Apartament 3 camere decomandat, etaj 4, balcon, ...

Central, Târgoviște

3 camere
71 mp
Etaj 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
2

120.000 €

Teren 2.000 mp, deschidere 20 ml langa Complexu ...

Central, Târgoviște

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
11

95.000 €

Teren intravilan, utilitati trase, zona Teis

Central, Târgoviște

f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
6

82.500 €

Apartamente de vanzare, 46.20 mp, zona Central

Central, Târgoviște

2 camere
46,2 mp
Etaj 1
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €

Teren vanzare ,3.900 mp,Mereni

Central, Târgoviște

f.s. 23 m
Agenție

1 lună în urmă
2

28.000 €

Apartament 3 camere micro2

Central, Târgoviște

3 camere
76 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

113.000 €

Apartament bloc nou 3 camere micro2

Central, Târgoviște

3 camere
76 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
6

32.000 €

Garsoniera de vanzare ,et 2, M 12

Central, Târgoviște

2 camere
23 mp
Etaj 2
1970
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 33.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

118.500 €

VAND apartament 4 camere

Central, Târgoviște

4 camere
83 mp
Parter
1997
Agenție

1 lună în urmă
10

570.000 €
190 € / mp

Teren de vanzare betonat langa Dededeman| Kaufl ...

Central, Târgoviște

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

430.000 €

Oportunitate afacere! Vila P+1+M in Targoviste- ...

Central, Târgoviște

4 camere
560 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

196.999 €

Casa zona centrala | 145 mp utili |196.999 - Co ...

Central, Târgoviște

4 camere
145 mp
410 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

230.000 €
207.02 € / mp

Vanzare teren 1111 mp+constructii, Targoviste, ...

Central, Târgoviște

1.111 mp
1.111 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

86.000 €

Apartament 4 camere Targoviste

Central, Târgoviște

4 camere
94 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

85.000 €

Apartament 2 camere, 55 mp, zona Centrala

Central, Târgoviște

2 camere
55,02 mp
Etaj 3 / 6
1990
Agenție

1 lună în urmă
4

67.000 €

VANZARE Apartament 2 cam. Targovi?te, ETAJ 1, z ...

Central, Târgoviște

2 camere
46 mp
Etaj 1
1969
Agenție

1 lună în urmă

59.000 €

Apartament 2 camere, etaj 1 mobilat ?i utilat, ...

Central, Târgoviște

2 camere
37 mp
Etaj 2
4E
Agenție

1 lună în urmă
12

135.000 €

Vanzare apartament in inima Targovi?tei!

Central, Târgoviște

3 camere
74,8 mp
Etaj 5
1980
Agenție

1 lună în urmă
9

97.900 €

Apartament 3 camere decomandat Calea Bucure?ti- ...

Central, Târgoviște

3 camere
86 mp
Etaj 8 / 8
1990
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 97,900 € și 97.999 €
Agenție

1 lună în urmă
5

31.500 €

Teren intravilan, deschidere 32 ml, 413 mp, zon ...

Central, Târgoviște

f.s. 32 m