Proprietăți unice: 516
Proprietari: 65
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

34.800 €
12 € / mp

Lot cu deschidere oportunitate de dublare supra ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

125.000 €

Casă de vânzare în Sfântu G ...

Lunca Oltului, Sfântu Gheorghe

3 camere
80 mp
548 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

31.900 €
11.99 € / mp

FILM! 2.660 mp intravilan,un colt de liniste, r ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2.660 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
53

225.000 €

Film&3D!Casa 4 camere,1.514mp teren, apreciabil ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

4 camere
108 mp
1.514 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

70.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

2 camere
52 mp
Etaj 8 / 8
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

304.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, pe 3.800 mp, cu vedere frumo ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

70.000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare pe strad ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

3 camere
66 mp
Etaj 4
1977
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

82.975 €
25 € / mp

De vanzare teren intravilan la intrarea Arcusul ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

3.319 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

115.000 €

Casa 4 camere 90 M² cu 2.770 M² teren+posibilit ...

Central, Sfântu Gheorghe

4 camere
90 mp
2.770 mp teren
1951
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

85.000 €

Proprietar vand casa Sf.Gheorghe, jud Covasna - ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.250.000 €
260.15 € / mp

Proprietar vand teren intravilan Sf.Gheorghe & ...

Gării, Sfântu Gheorghe

4.805 mp teren
f.s. 138 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

73.000 €
48.25 € / mp

FILM!Minunat lot,1.513 mp,cadru A,acces facil,5 ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

1.513 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
26

2.180.000 €

Complex Gastronomic:Afacere la cheie, Restauran ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

800 mp utili
1976
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

240.000 €

FILM! 4.600mp,aria industriala,utilitati aproap ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
30

435.000 €

Vila perfectă în centrul orașulu ...

Central, Sfântu Gheorghe

6 camere
199,88 mp
649 mp teren
2002
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
23

79.800 €

Asezare munteneasca: casa din bustean si sura z ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2 camere
60 mp
1.732 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
37

75.800 €

Tur Virtual! Decomandat,3 camere,locatie favora ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
61,21 mp
Etaj 4 / 4
1976
Agenție

10 luni în urmă
9

47.900 €
69.93 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sf&#22 ...

Gării, Sfântu Gheorghe

685 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

69.900 €

Casă de vânzare în Sfântu G ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

3 camere
69 mp
192 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

25.000 €
11.02 € / mp

FILM! Valea Crisului,2.300mp,in vecinatatea lac ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2.268 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
38

180.000 €
185.000 €

Tur 3D! Casa cu etaj,mobilata si echipata, Sime ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

5 camere
150 mp
400 mp teren
1985
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

21.900 €
10.62 € / mp

FILM! Teren intravilan, construibil, 2.063 mp, ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2.063 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

88.000 €
88.35 € / mp

FILM!Teren intravilan+autorizatie constructie c ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

996 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
37

78.000 €

3D Tur! 3 camere,decomandate,apreciabila ariere ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
72 mp
Etaj 9 / 10
1975
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
33

154.800 €

FILM! Centru de intretinere auto, dotat, prelua ...

Gării, Sfântu Gheorghe

100 mp utili
2006
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

49.900 €

De vânzare apartament cu 2 camere în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

2 camere
52 mp
Etaj 10
1980
Agenție

10 luni în urmă
19

224.000 €

Casă de vânzare în Sfântu G ...

Ciucului, Sfântu Gheorghe

4 camere
162 mp
861 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

380.666 €
314.600 €
59.48 € / mp

FILM! Teren intravilan cu potential ridicat - z ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

6.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

77.000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare pe strad ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
63 mp
Etaj 2 / 10
1970
Agenție

10 luni în urmă
7

2.150.000 €

FILM! Ansamblu: Spatii comerciale, birouri, pro ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

3.146 mp utili
10E
1980