Proprietăți unice: 516
Proprietari: 65
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

31.600 €
30.33 € / mp

Oportunitate pe 1.100 mp intravilan, pregatit,O ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

1.042 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

105.588 €
18 € / mp

De vânzare teren extravilan în Salome ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

5.866 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

542.500 €
15.50 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sf&#22 ...

Gării, Sfântu Gheorghe

35.000 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
12

57.600 €

Atelier de vânzare, transformabil în ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

1E
Agenție

10 luni în urmă
29

900.000 €

FILM! Complex agrozootehnic cu traditie, echipa ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

9.000 mp utili
1970
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

85.800 €
15.60 € / mp

FILM! 5.500 mp intravilan, in peisajul spectacu ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

384.000 €
60 € / mp

Vand teren intravilan industrial cu PUZ langa A ...

Lunca Oltului, Sfântu Gheorghe

6.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
18

295.000 €

De vânzare spațiu comrecial/casă ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

154 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

10.400 €
16 € / mp

FILM! Loturi teren extravilan, recomandate case ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

650 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

103.500 €
71.83 € / mp

Teren intravilan, cu panorama superba, in Sfant ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

1.441 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
30

174.800 €

FILM!Areal apreciabil,casa+domeniu de 3.500mp,S ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2 camere
136 mp
3.492 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
23

98.600 €

3D! Decomandat, luminos, primitor, 2 balcoane, ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
62 mp
Etaj 4
1978
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
15

1.400.000 €

Potential imobiliar remarcabil, recomandat dome ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

704 mp utili
2E
1995
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

206.000 €
47.00 € / mp

FILM!Teritoriu versatil:4.383 mp intravilan, de ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

4.383 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
29

89.500 €

FILM!Apartament 3 camere,decomandat, vedere pan ...

Gării, Sfântu Gheorghe

3 camere
73 mp
Etaj 9 / 10
1978
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

110.800 €
38.21 € / mp

Teren intravilan,pe 2.900 mp,recomandat reziden ...

Central, Sfântu Gheorghe

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

624.000 €

Casă de vanzare, cu 5 camere, 280 mp, zona Nord

Nord, Sfântu Gheorghe

5 camere
250 mp
1.577 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

200.000 €

FILM! Spalatorie auto, echipata, +transfer afac ...

Gării, Sfântu Gheorghe

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

174.100 €

FILM ! Casa cu teren de 2.152 mp, Tigaretei, Sf ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

3 camere
125 mp
2.152 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 174,100 € și 175.880 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
39

166.000 €

Film& Tur 3D! Refugiu idilic la Arcus: confort ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

3 camere
75 mp
804 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

73.000 €

Apartament 3 camere decomandat ( balcon si două ...

Gării, Sfântu Gheorghe

3 camere
69 mp
Parter / 6
1979
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

550.000 €

POLICLINICA PARTISA | 318 mp | Zona Centrala

Central, Sfântu Gheorghe

318 mp utili
1.260 mp teren
1E
2009
Agenție

Mai mult de un an
21

229.999 €

Casa cu 4 camere 123 M² utili + 500 M² teren Sf ...

Exterior Nord, Sfântu Gheorghe

4 camere
123 mp
500 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
4

730.800 €
42 € / mp

Teren de vânzare în Sfântu Gheor ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

17.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

692.531 €
715.000 €

De vânzare spatiu comercial la Sfântu ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe