Proprietăți unice: 515
Proprietari: 64
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

92.000 €

apartament 3 camere lenin etaj 2

Lenin, Sfântu Gheorghe

3 camere
65 mp
Etaj 2
1985
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
14

39.999 €

Garsoniera de vanzare-Grigore Balan 25

Lenin, Sfântu Gheorghe

1 camere
28 mp
Etaj 1
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
15

46.500 €

Garsoniera de vanzare, avantajoasa zonare, Leni ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

1 camere
24 mp
Etaj 4 / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

79.900 €

De vânzare Apartament 2 camere, 56 mp, Str. Ni ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
56 mp
Etaj 4
Agenție

5 luni în urmă
10

169.900 €

Casă de vânzare în Szalomer!

Periferie, Sfântu Gheorghe

4 camere
166 mp
481 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
59

595.000 €

Proprietate premium cu SPA,sauna,casa oaspeti,t ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

366 mp utili
2020
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

179.000 €

De vânzare casa particulara în Sf&#22 ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

3 camere
110 mp
440 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

29.400 €
21 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare

Simeria, Sfântu Gheorghe

1.400 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

70.000 €
23.33 € / mp

Teren Extravilan | 3.000 mp | Strada Pădurii

Vest, Sfântu Gheorghe

3.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
19

75.000 €

FILM&TUR 3D!! Apartament cu 3 camere luminos, l ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

3 camere
67 mp
Etaj 4 / 4
1979
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
30

563.678 €
465.850 €

FILM& 3D! Resedinta de exceptie:eleganta spatiu ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

5 camere
224 mp
920 mp teren
2018
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

15.000 €
16.67 € / mp

Teren intravilan,coordonate favorabile, 900mp, ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

98.000 €
83.500 €

Vand apartament 3 camere in Sfantu Gheorghe

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 4
1975
Agenție

6 luni în urmă
10

132.000 €

Apartament transformat în 3 camere de v&#2 ...

Spitalului, Sfântu Gheorghe

3 camere
85 mp
Etaj 7 / 11
1980
Agenție

6 luni în urmă
5

477.000 €
45 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare &#2 ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

10.600 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
9

118.157 €

Apartament nou, 2 camere, într-un proiect rezid ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

2 camere
55,3 mp
Etaj 1
2025
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 118,157 € și 133.010 €
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

115.000 €

FILM! Casuta cu peste 800mp teren, areal estima ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

1 camere
29 mp
815 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
25

244.500 €

FILM&3D! Casa ospitaliera,curte si gradina asor ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
100 mp
690 mp teren
1970
Agenție

7 luni în urmă
9

89.500 €

Apartament cu 3 camere de vânzare în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

3 camere
72 mp
Etaj 9 / 10
1980
Agenție

7 luni în urmă
10

82.900 €

Apartament cu 3 camere de vânzare în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

3 camere
67 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
12

73.500 €
6.50 € / mp

FILM! Domeniu in incantare peisagistica, Malnas ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

11.306 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

90.000 €
14.41 € / mp

Lot construibil 6.425 mp,Dobolii de Jos, oportu ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

6.245 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
20

135.500 €

FILM!Decomandat,2bai,2balcoane,etaj1, parcare i ...

Central, Sfântu Gheorghe

3 camere
68 mp
Etaj 1 / 4
1985
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

129.514 €
142.970 €
77 € / mp

De vânzare teren intravilan în Sf&#22 ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

1.682 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

65.000 €

Apartament 2 camere decomandat zona Simeria (lâ ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
1987
Agenție

8 luni în urmă
13

630.000 €

Spatiu comercial - Clinica medicala - Sf. Gheor ...

Central, Sfântu Gheorghe

286 mp utili
2024
Agenție

9 luni în urmă
10

49.900 €

De vânzare apartament cu 2 camere în ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

2 camere
55 mp
Etaj 10
10E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
24

93.800 €

FILM& 3D!Apartament decomandat,3 camere,reziden ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

3 camere
66 mp
Parter / 4
1984
Agenție

9 luni în urmă
6

199.683 €
99 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sf&#22 ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

2.017 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

34.800 €
12 € / mp

Lot cu deschidere oportunitate de dublare supra ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2.900 mp teren
Construcții