Proprietăți unice: 1429
Proprietari: 148
Agenție

Azi
5

81.775 €
2.50 € / mp

Teren extravilan de vânzare pe DN13E, vis- ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

32.710 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

Ieri
14

925.000 €

Spatiu Comercial Oportunitate de Investitie in ...

Sud, Târgu Secuiesc

1.400 mp utili
2E
2018
Agenție
Comision 0%

Ieri
9

261.000 €
45 € / mp

FILM! Teren intravilan industrial, deschidere l ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

5.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
27

194.000 €

Casa noua, curte, gradina, aria Arena Sepsi, Ce ...

Central, Sfântu Gheorghe

4 camere
102 mp
405 mp teren
2018
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
11

135.000 €

FILM! Spatiu comercial cu acces facil si vizibi ...

Central, Sfântu Gheorghe

39 mp utili
1E
1976
Agenție

3 zile în urmă
10

79.900 €

Apartament cu 3 camere de vânzare în ...

Târgu Secuiesc

3 camere
66 mp
Etaj 4
4E
Agenție

3 zile în urmă
10

69.000 €

Casă familială de vânzare î ...

Aita Mare

2 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
10

63.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

2 camere
49 mp
Etaj 1
1980
Agenție

3 zile în urmă
9

44.900 €

De vânzare hală industrială &#23 ...

Brăduț

Agenție

4 zile în urmă
10

45.000 €
48.23 € / mp

Teren intravilan de vânzare în centru ...

Ultracentral, Întorsura Buzăului

933 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

4 zile în urmă
6

289.000 €
6.85 € / mp

Teren intravilan, categoria curti - constructii ...

Reci

42.201 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
16

200.000 €

Casa de vacanta in Comandau

Comandău

3 camere
110 mp
1.730 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

289.000 €
6.85 € / mp

Teren intravilan, categoria curti - constructii ...

Reci

42.201 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
7

692.531 €

De vânzare spatiu comercial la Sfântu ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

286 mp utili
2024
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
1

21.000 €
35 € / mp

Parcele 600 mp teren intravilan, rezidenți ...

Sud, Covasna

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
9

24.200 €
48.40 € / mp

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Sâncraiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
10

45.000 €
48.23 € / mp

Teren intravilan de vânzare în centru ...

Ultracentral, Întorsura Buzăului

933 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
30

104.800 €

Casa familiala cu: teren 2.822 mp intravilan, , ...

Căpeni

7 camere
130 mp
2.822 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
9

90.000 €

Casă de vânzare în Zagon!

Zagon

7 camere
128 mp
1.300 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
10

279.000 €

Casă de vânzare în Poiana Arcu&# ...

Arcuș

4 camere
142 mp
589 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

51.900 €
14.42 € / mp

De vânzare teren intravilan în C&#259 ...

Poian

3.600 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
9

90.000 €
20 € / mp

FILM! Confortabila ariere, 4.500 mp, arbori rod ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

4.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
22

84.800 €

Decomandat, confort sporit, 2 balcoane, luminos ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
9

84.900 €

Apartament cu 3 camere de vânzare în ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
63,8 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

25.000 €

Garzoniera de vinzare orasul sfintu gherghe

Central, Sfântu Gheorghe

1 camere
17 mp
Etaj 1 / 4
1988
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
29

56.500 €

Casa rustica, cu teren roditor de peste 1.000mp ...

Sânzieni

3 camere
65 mp
1.032 mp teren
f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

39.500 €

Casuta cu teren de 1.500 mp, Calnic, Covasna, ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2 camere
24 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
23

115.000 €

Proprietate istorică în inima Târgu Secuiesc!

Central, Târgu Secuiesc

8 camere
296 mp
Etaj 1 / 1
1897
Agenție

1 săptămână în urmă
10

60.000 €

De vânzare casă familială î ...

Lemnia

2 camere
84 mp
1.545 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

129.000 €

Spatiu comercial+afacere functionala: brutarie, ...

Ghelința

700 mp utili
1960