Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

35.000 €
41.92 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Anghel ...

Angheluș

835 mp teren
Fâneață
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

25.000 €
19.23 € / mp

Teren industrial de vânzare în Ghidfa ...

Ghidfalău

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

23.500 €
43.36 € / mp

Teren intravilan imprejmuit intr-o zona linisti ...

Ghidfalău

La ~5km distanță

542 mp
542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

63.000 €
21.72 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Ghidfalău

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

35.000 €
41.92 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Anghelu?!

Ghidfalău

La ~5km distanță

835 mp
835 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

27.400 €
35.22 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ghidfalau!

Ghidfalău

La ~5km distanță

778 mp
778 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

124.000 €

FILM! Spatiu comercial consacrat + teren intrav ...

Ghidfalău

La ~5km distanță

260 mp utili
1975
Agenție

1 lună în urmă
6

67.500 €

Teren intravilan

Ghidfalău

La ~5km distanță

f.s. 44 m
Agenție

4 luni în urmă
10

59.900 €

Casă nefinisată de vânzare &#238 ...

Ghidfalău

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

82.000 €

2900 mp teren intravilan in Ghidfalau I Pe malu ...

Ghidfalău

La ~5km distanță

f.s. 18 m
Agenție

1 săptămână în urmă
5

45.000 €
60 € / mp

Teren intravilan imprejmuit la Ghidfalau

Ghidfalău

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

44.900 €
16.79 € / mp

Teren parțial intravilan de vânzare & ...

Pădureni

La ~5km distanță

2.675 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

0 €

Proprietar vand Teren la Lac Padureni , Jud. Co ...

Pădureni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

124.000 €

FILM! Rezidential Spatiu comercial consacrat te ...

Fotoș

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
1.170 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă

124.000 €

FILM! Rezidential Spatiu comercial consacrat te ...

Fotoș

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
1.170 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

124.000 €

FILM! Spatiu comercial consacrat teren intravil ...

Fotoș

La ~5km distanță

260 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

124.000 €

FILM! Rezidential/ Spatiu comercial consacrat + ...

Fotoș

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
1.170 mp teren
1975
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

60.000 €

Casa Ta de Vacanță în Stil Medit ...

Reci

La ~5km distanță

2 camere
30 mp
330 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

10 luni în urmă
7

194.000 €
2.60 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Reci

La ~5km distanță

74.615 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
11

28.000 €
12.65 € / mp

Teren cu proiect aprobat si utilitati:start ide ...

Reci

La ~5km distanță

2.213 mp
2.213 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 28,000 € și 32.600 €
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Proprietar vand Teren Reci,Jud. Covasna, 10.00 ...

Reci

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

16.500 €
35.26 € / mp

De vanzare teren intravilan in Lacul Reci

Reci

La ~5km distanță

468 mp
468 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
13

1.400.000 €

FILM! Potential Imobiliar remarcabil, recomanda ...

Reci

La ~5km distanță

704 mp utili
1995
Agenție

3 luni în urmă
6

158.290 €
55 € / mp

Două terenuri intravilane de vânzare ...

Reci

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
9

10.000 €
3.33 € / mp

TEREN AGRICOL EXTRAVILAN - RECI - COVASNA

Reci

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 8.8800001144409 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

9.000 €
4.29 € / mp

TEREN EXTRAVILAN - 2.100 mp - RECI

Reci

La ~5km distanță

2.100 mp teren
f.s. 12.800000190735 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
12

15.000 €
1.76 € / mp

TEREN EXTRAVILAN LANGA FABRICA DE CHERESTEA Hol ...

Reci

La ~5km distanță

8.500 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 zile în urmă
6

289.000 €
6.85 € / mp

Teren intravilan, categoria curti - constructii ...

Reci

La ~5km distanță

42.201 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

36.125 €
25 € / mp

Teren in localitatea Reci,langa lacuri

Reci

La ~5km distanță

1.445 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

16.170 €
3.07 € / mp

Teren intravilan | 5.260 MP | Reci

Reci

La ~5km distanță

5.260 mp teren
Construcții