Case Terenuri
Proprietăți unice: 22
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
10

279.000 €

Casă de vânzare în Poiana Arcu&# ...

Arcuș

4 camere
142 mp
589 mp teren
Agenție

4 zile în urmă

260.000 €

FILM! Teren intravilan cu potential ridicat - z ...

Arcuș

f.s. 56 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

107.000 €

De vânzare casă particulară la A ...

Arcuș

3 camere
115 mp
1.342 mp teren
1965

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

19.000 €
12.67 € / mp

De vânzare teren extravilan langa Arcus

Arcuș

1.500 mp teren
f.s. 32 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
10

175.000 €

Casă familială semifinisată de v ...

Arcuș

4 camere
147 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

16.000 €
8.28 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Arcu&# ...

Arcuș

1.933 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
8

36.900 €
49.20 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Arcu&# ...

Arcuș

750 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

73.000 €
48.25 € / mp

FILM! Peste 1.500mp teren intravilan, zona de c ...

Arcuș

1.513 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
26

79.800 €

Casa traditionala din lemn, cu sura din piatra, ...

Arcuș

2 camere
60 mp
1.732 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

10 luni în urmă
4

33.600 €
28 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Arcu&# ...

Arcuș

1.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

37.000 €
42.87 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Arcus!

Arcuș

863 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
21

166.000 €

Tur Virtual & Film! Casa cocheta, constructie n ...

Arcuș

3 camere
75 mp
804 mp teren
2023
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

380.666 €
314.600 €
59.48 € / mp

FILM! Teren intravilan cu potential ridicat - z ...

Arcuș

6.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

64.900 €

De vânzare casă de locuit în Arc ...

Arcuș

3 camere
93 mp
614 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

73.000 €

FILM! Peste 1.500mp teren intravilan, zona de c ...

Arcuș

f.s. 17 m
Agenție

1 lună în urmă

79.800 €

Casa traditionala din lemn, cu sura din piatra, ...

Arcuș

2 camere
60 mp
1.732 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

39.800 €

Teren intravilan imprejmuit intr-o zona panoram ...

Arcuș

f.s. 24 m
Agenție

2 luni în urmă

73.000 €

FILM! Peste 1.500mp teren intravilan, zona de c ...

Arcuș

f.s. 17 m
Agenție

3 luni în urmă
11

113.000 €

Oaza de liniste in Arcus casa P+M cu teren de 2 ...

Arcuș

3 camere
75 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

180.000 €

FILM! Rezidenta pe apreciabile conditii, in sta ...

Arcuș

4 camere
135 mp
195 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

624.000 €

Casa ultra moderna, 280mp disponibila imediat

Arcuș

5 camere
250 mp
1.577 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

214.000 €

Resedinta rafinata luminoasa, in cel mai nou ca ...

Arcuș

140 mp
811 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

24.900 €
33.20 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Calnic!

Valea Crișului

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

219.900 €

Casă unică de vânzare în Va ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

4 camere
154 mp
2.878 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

9.900 €
12.25 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Calnic!

Valea Crișului

La ~5km distanță

808 mp
808 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

30.000 €
35.000 €
20.69 € / mp

Teren extravilan 1450 m2 Valea Crisului spre Ca ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

299.000 €

Complex industrial modern, acces dublu, potenti ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă

25.000 €

FILM! Teren extravilan, Valea Crisului, Covasna

Valea Crișului

La ~5km distanță

f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

58.000 €
128.32 € / mp

Teren intravilan, grajd

Valea Crișului

La ~5km distanță

452 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

39.500 €
26.33 € / mp

Cauti liniste aproape de oras? Teren 1.500 mp c ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren