Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
37

595.000 €

FILM! Ferma de iepuri,Malnas,Covasna: domeniu:i ...

Malnaș

Agenție

9 luni în urmă
7

19.900 €
4.86 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Malna& ...

Malnaș

4.093 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă

595.000 €

FILM! Ferma de iepuri,Malnas,Covasna: domeniu:c ...

Malnaș

794 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă

73.500 €

FILM! Teren extravilan cu priveliste deosebita, ...

Malnaș

f.s. 60 m
Agenție

1 lună în urmă
15

93.000 €

Casa de vanzare in Malna?!

Malnaș

3 camere
64 mp
796 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

55.000 €

Casa de vanzare in Malna?!

Malnaș

4 camere
64 mp
677 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

73.500 €

FILM! Teren extravilan cu priveliste deosebita, ...

Malnaș

f.s. 60 m
Agenție

2 luni în urmă

595.000 €

FILM! Ferma de iepuri,Malnas,Covasna: domeniu:c ...

Malnaș

794 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
15

73.500 €
6.50 € / mp

FILM! Teren extravilan cu priveliste deosebita, ...

Malnaș

11.306 mp
11.306 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

73.500 €
6.50 € / mp

FILM! Teren extravilan cu priveliste deosebita, ...

Malnaș-Băi

La ~5km distanță

11.306 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

11.050 €
6.50 € / mp

De vanzare teren extravilan in loc.Micfalau

Micfalău

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

24.000 €
18.36 € / mp

Film! +1.300mp teren partial intravilan, Micfal ...

Micfalău

La ~5km distanță

1.307 mp
1.307 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
7

49.900 €
4.58 € / mp

De vânzare teren extravilan de 10.900 metr ...

Micfalău

La ~5km distanță

10.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

37.900 €

Proprietate unică de vânzare în ...

Valea Zălanului

La ~5km distanță

4 camere
94 mp
844 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

49.900 €

Casa tradi?ionala din lemn, cu teren de 600 mp. ...

Bodoc

La ~10km distanță

3 camere
52 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

49.900 €

Casa batraneasca din lemn

Bodoc

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 49,900 € și 55.000 €
Agenție

2 luni în urmă

84.900 €

Casa de caramida cu 3 camere in Bodoc

Bodoc

La ~10km distanță

3 camere
123 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

46.000 €
50.000 €

Teren frumos de 1.469 mp cu casuta: oportunitat ...

Bodoc

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
1.469 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 46,000 € și 50.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă

46.000 €

Teren frumos de 1.469 mp cu casuta: oportunitat ...

Bodoc

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
1.469 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
16

530.000 €
26.67 € / mp

20.000mp teren+Proiect investitional rezidentia ...

Bodoc

La ~10km distanță

19.871 mp
19.871 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

25.900 €
3.81 € / mp

De vanzare teren extravilan intre Olteni ?i Mal ...

Bodoc

La ~10km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

272.000 €

Casa rustica cu livada in Zalan

Bodoc

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
3.198 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

80.000 €

Casa de caramida, 2 camere, 70 mp, in Bodoc

Bodoc

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
1.566 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

358.000 €
18.02 € / mp

20.000mp teren+Proiect investitional rezidentia ...

Bodoc

La ~10km distanță

19.871 mp
19.871 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

28.000 €

Casa de vacanta, din lemn, Bodoc, Judetul Covas ...

Bodoc

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
510 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

3 luni în urmă
4

79.900 €

Casa de caramida cu 3 camere in Bodoc

Bodoc

La ~10km distanță

3 camere
123 mp
1.242 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

80.000 €

Casa si gradina in Bodoc

Bodoc

La ~10km distanță

2 camere
79 mp
793 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

79.900 €

Casa de caramida 123 mp, cu teren de 1242 mp in ...

Bodoc

La ~10km distanță

3 camere
123 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

272.000 €

Casa rustica cu livada in Zalan

Zălan

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

10 luni în urmă
21

1.049.900 €
47,722.73 € / mp

Ferma complet echipată de 22 de hectare de ...

Zoltan

La ~10km distanță

22 mp teren
Intravilan
Agricol