Proprietăți unice: 239
Proprietari: 19
Agenție

3 luni în urmă
1

3.210.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Constanta

Km 5, Constanța

107.000 mp
107.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

60.000 €

Casa cu teren | Zona Km 5, Constan?a

Km 5, Constanța

3 camere
54 mp
207 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

100.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

2.000 mp
2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
18

179.000 €

Casa moderna P+1, la cheie Valu lui Traian | Zo ...

Km 5, Constanța

4 camere
215 mp
Agenție

4 luni în urmă
5

130.000 €

Casa spa?ioasa de vanzare Km 5, Constan?a

Km 5, Constanța

3 camere
160 mp
330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

128.000 €

Teren + casa batraneasca in Km 5

Km 5, Constanța

574 mp
Agenție

4 luni în urmă
3

120.000 €

Teren + casa batraneasca in Km 5

Km 5, Constanța

1 camere
574 mp
574 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

96.000 €
192 € / mp

Vand Teren Intravilan 500 mp Zona Veterani Km 5 ...

Km 5, Constanța

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
14

310.000 €
232.38 € / mp

Teren de construit 1334mp km 5 strada Flavia Co ...

Km 5, Constanța

1.334 mp
1.334 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

179.500 €

Visezi o casa moderna - KM 5, 3 camere, teren 1 ...

Km 5, Constanța

3 camere
192 mp
192 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

35.000 €
70 € / mp

Teren extravilan - KM 5 - Sere - Heliport

Km 5, Constanța

500 mp
500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
2

80.000 €
160 € / mp

Zona Km 5 Veterani - 500 mp

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
15

76.000 €

Apartament 2 camere decomandat, 57 mp, zona KM ...

Km 5, Constanța

2 camere
57 mp
Etaj 4
Agenție

8 luni în urmă
13

449.900 €

Vila moderna S+P+1 | Teren 500 mp Zona KM 5 / V ...

Km 5, Constanța

4 camere
200 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 449,900 € și 450.000 €
Agenție

10 luni în urmă
3

75.000 €
78.37 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 - 957 mp

Km 5, Constanța

957 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

43.000 €
41.000 €
125.73 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Km5-Vila Cucoan ...

Km 5, Constanța

342 mp
342 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

63.000 €
61.000 €

Apartament de vanzare in Constanta, Km 5 - 2 ca ...

Km 5, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
4

55.000 €
129.41 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Km5 Comarnic

Km 5, Constanța

425 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

Mai mult de un an
5

160.000 €
80 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Vila Cucoanei

Km 5, Constanța

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

77.000 €

Apartament 2 camere decomandate zona KM 5

Km 5, Constanța

2 camere
51 mp
Etaj 4 / 5
1985
Agenție

Mai mult de un an
7

105.000 €
52.50 € / mp

Teren investi?ie Km 5- Vila Cucoanei

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

Mai mult de un an
2

75.000 €
150 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

84.888 €
106.11 € / mp

Teren 800 mp toate utilitatile langa teren Stra ...

Km 5, Constanța

800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
105.35 € / mp

Teren intravilan zona Veterani | 617 mp

Km 5, Constanța

617 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

90.000 €

Apartament 2 camere zona KM 5

Km 5, Constanța

2 camere
48 mp
Parter / 4
1982
Agenție

1 lună în urmă
6

50.000 €
136.99 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

365 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5 - Veter ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.275.000 €
230.02 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

5.543 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
130 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

470.000 €

Casa de vis refugiu modern complet utilata

Km 5, Constanța

186 mp
550 mp teren