Proprietăți unice: 239
Proprietari: 19
Agenție

1 lună în urmă
7

180.000 €

5217 Casa cu etaj 4 camere KM 5

Km 5, Constanța

4 camere
125 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

69.000 €

Anunturi vanzari terenuri in Constanta zona km ...

Km 5, Constanța

Agenție

1 lună în urmă
1

105.000 €

Vanzari terenuri in constanta zona km 5

Km 5, Constanța

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

85.000 €
90.000 €

Exclusivitate ! Apartament 2 camere decomandat ...

Km 5, Constanța

2 camere
48 mp
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 85,000 € și 90.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

676.135 €
145 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

4.663 mp
4.663 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

1.275.000 €

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

Agenție

1 lună în urmă
1

1.275.000 €
230.02 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

5.543 mp
5.543 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

62.000 €
124 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

62.000 €

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

Agenție

1 lună în urmă
1

0 €

Vanzari terenuri in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

Agenție

1 lună în urmă
1

0 €

Teren de vanzare in Constanta zona km 5

Km 5, Constanța

Agenție

1 lună în urmă
1

53.000 €

Vanzari terenuri in Constanta zona Veterani Km ...

Km 5, Constanța

Agenție

1 lună în urmă
1

85.000 €

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5 Veteran ...

Km 5, Constanța

Agenție

1 lună în urmă
18

87.000 €

KM 5 - 2 Camere Decomandat cu balcon si incadra ...

Km 5, Constanța

2 camere
53,5 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

1 lună în urmă
9

0 €

Teren de vanzare Constanta zona km 5 - vila cuc ...

Km 5, Constanța

Agenție

1 lună în urmă
1

0 €

Teren de vanzare in Constanta zona veterani

Km 5, Constanța

Agenție

1 lună în urmă
1

345.000 €
230 € / mp

KM 5- ZONA VETERANI- teren 1500mp/28m, utilitat ...

Km 5, Constanța

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

105.000 €
210 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

60.000 €
104.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare Veterani / KM 5, Co ...

Km 5, Constanța

573 mp
573 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

85.000 €

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

Agenție

2 luni în urmă
14

91.900 €

Apartament 2 camere Constanta km 5 - Veterani

Km 5, Constanța

2 camere
46 mp
Etaj 1 / 2
2019
Agenție

2 luni în urmă
8

73.000 €

Apartament 2 camere KM 4-5

Km 5, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
8

88.000 €
43.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare Constan?a, zona KM ...

Km 5, Constanța

2.001 mp
2.001 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

175.000 €

Casa | Teren 660 mp Km 5 , Constan?a

Km 5, Constanța

5 camere
100 mp
660 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

91.000 €

Apartament 2 camere zona Km 5 (vis a vis de Sou ...

Km 5, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 3
2019
Agenție

3 luni în urmă

53.000 €

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

Agenție

3 luni în urmă
1

53.000 €

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

Agenție

3 luni în urmă
6

39.500 €
118.62 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

333 mp
333 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

53.000 €
92.50 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Veterani Km ...

Km 5, Constanța

573 mp
573 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

280.000 €

CASA P+1 | ZONA KM 5 | CONSTRUCTIE NOUA

Km 5, Constanța

5 camere
225 mp
540 mp teren