Proprietar,vand 500mp,km 4-5,veterani

73.000 €
146 € / mp

Km 5, Constanţa

Suprafață teren:
500 mp

Descriere teren

Vand 500mp in Km 5 veterani,PROPRIETAR,Terenul este intarusat conform normelor cadastrale,este imprejmuit cu stalpi la 2 m si sarma ghimpata.Str. LT.COL.Ion Jalea nr 29, suprafata totala: 500, Front stradal: 19. Fost careu E2 lot 19.Regim de inal?ime P+2. ID anun? : 20692503
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1651509
Suprafață teren: 500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 500 mp, în Km 5
69.000 €
Constanța, Km 5
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Km 5
75.000 €
Constanța, Km 5
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Km 5
75.000 €
Constanța, Km 5
500 mp teren
Teren de 957 mp, în Km 5
75.000 €
Constanța, Km 5
957 mp teren
Teren de 650 mp, în Km 5
71.500 €
Constanța, Km 5
650 mp teren
Teren de 500 mp, în Km 5
80.000 €
Constanța, Km 5
500 mp teren
Teren în Km 5
69.000 €
Constanța, Km 5
Teren de 650 mp, în Km 5
71.500 €
Constanța, Km 5
650 mp teren
Teren de 500 mp, în Km 5
69.000 €
Constanța, Km 5
500 mp teren