Proprietăți unice: 74
Proprietari: 3
Agenție

Ieri
6

85.000 €

Energia - BN-uri - Apartament 2 camere mobilat ...

Primo, Constanța

2 camere
46,74 mp
Etaj 9 / 9
2010
Agenție

6 zile în urmă
24

110.000 €

Apartament Spatios, 3 Camere, Decomandat, Demis ...

Primo, Constanța

3 camere
87,68 mp
Demisol / 5
2015
Agenție

4 săptămâni în urmă
16

550.000 €

COMPOZITORI-VILA 5 CAMERE D+P+1 MOBILATA SI UTI ...

Primo, Constanța

5 camere
162 mp
501 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
14

129.800 €

2 camere decomandat, 67 mp – Inel 2 Primo ...

Primo, Constanța

2 camere
67 mp
Etaj 3 / 4
1993
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 129,800 € și 130.000 €
Agenție

1 lună în urmă
10

150.000 €

Primo/Compozitorilor

Primo, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
2021
Agenție

1 lună în urmă
10

390.000 €

Vila P+1-Compozitori -5 cam teren 270mp pret 39 ...

Primo, Constanța

5 camere
157 mp
270 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

110.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE | ZONA COMPOZITORI

Primo, Constanța

2 camere
58 mp
Etaj 4
2015
Agenție

3 luni în urmă
17

153.000 €

Primo - 3 Camere Decomandat 73 mp ,Bloc 2014 , ...

Primo, Constanța

3 camere
73 mp
Parter / 3
2015
Agenție

3 luni în urmă
13

135.000 €

Primo, doua camere decomandat etaj 1

Primo, Constanța

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 5
2008
Agenție

4 luni în urmă
1

245.000 €
280.000 €
490 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Compozitori

Primo, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

119.500 €

🙋 Compozitori 🔸 2 Camere 53,5m& ...

Primo, Constanța

2 camere
53,5 mp
Etaj 3 / 4
2015
Agenție

4 luni în urmă
1

268.800 €
320 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Primo

Primo, Constanța

840 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

250.000 €
500 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Primo-Compozitor ...

Primo, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

250.000 €
500 € / mp

Teren intravilan - Compozitori/Primo - 250.000 ...

Primo, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
35

435.000 €

Vilă individuală 5 camere / Primo - Personaliza ...

Primo, Constanța

5 camere
186 mp
250 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

6 luni în urmă
3

265.000 €
530 € / mp

COMPOZITORI-TEREN INTRAVILAN 500 MP CERTIFICAT ...

Primo, Constanța

500 mp
500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

259.000 €
518 € / mp

Primo/Compozitorilor/ 1 Lot de 500 mp

Primo, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

115.000 €

Apartament 2 camere zona Primo

Primo, Constanța

2 camere
61 mp
Etaj 3
2012
Agenție

7 luni în urmă
7

112.500 €

Apartament 2 camere de vanzare Zona Primo

Primo, Constanța

2 camere
53,83 mp
Etaj 3
3E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 112,500 € și 120.000 €
Agenție

7 luni în urmă
12

115.000 €

Spatiu comercial in zona Primo, Constanta

Primo, Constanța

57,02 mp utili
4E
1980
Agenție

8 luni în urmă
14

132.500 €

🙋Compozitori🔸 3 Camere Decomand ...

Primo, Constanța

3 camere
72,5 mp
Etaj 3 / 3
2014
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

380.000 €

Vila cocheta P+1 cu 5 camere in zona Compozitor ...

Primo, Constanța

5 camere
155 mp
270 mp teren
2009
Agenție

8 luni în urmă
5

115.000 €
460 € / mp

Teren intravilan - zona Compozitori - 115.000 e ...

Primo, Constanța

250 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
16

137.500 €

Compozitori lidl-apartament 2 camere decomanda ...

Primo, Constanța

2 camere
62 mp
Etaj 3
2014
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 137,500 € și 138.000 €
Agenție

9 luni în urmă
8

150.000 €

Primo/ inel 2 , 3 camere , 2 grupuri sanitare

Primo, Constanța

3 camere
60 mp
Etaj 2 / 8
2012
Agenție

9 luni în urmă
8

77.500 €
79.500 €

COMPOZITORI (COD 01) Garsoniera la „alb„ cu loc ...

Primo, Constanța

1 camere
39 mp
Etaj 2 / 4
2023
Agenție

9 luni în urmă
5

107.000 €

Apartament 2 camere zona Primo

Primo, Constanța

2 camere
55 mp
Parter
2015
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

350.000 €

Ydhd huudjn

Primo, Constanța

4 camere
100 mp
Etaj 3 / 4
2022
Agenție

9 luni în urmă
17

420.000 €

De vanzare bloc P+3E zona Primo

Primo, Constanța

10 camere
370 mp
200 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

9 luni în urmă
8

107.000 €

39897 Apartament 2 camere Compozitori

Primo, Constanța

2 camere
60 mp
Parter / 4
4E