Proprietăți unice: 18
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
4

460.000 €

Casa 2010 + teren 4891 mp cu PADURE si PARAU | ...

Sava

4 camere
90 mp
4.891 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

290.000 €

Hala noua, zona Lita

Sava

95 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

190.000 €

Casa 4 camere; 145 mp; 3 bai SAVADISLA

Sava

4 camere
145 mp
486 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

180.000 €

Casa 4 camere; 145 mp; 3 bai SAVADISLA

Sava

4 camere
145 mp
400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

85.500 €
66.80 € / mp

Teren 1280 mp; constructie; 16m front la strada ...

Sava

1.280 mp
1.280 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

44.900 €
7.80 € / mp

OCAZIE | 5755 mp PADURE matura in Stolna | Util ...

Sava

5.755 mp
5.755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

220.000 €

Comision 0% I Casa individuala I 200 Mp + Teren ...

Sava

5 camere
200 mp
1.085 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

180.000 €

Casa alipita ideal pentru doua familii, in Stol ...

Sava

4 camere
130 mp
456 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

210.000 €

Casa individuala, 165mp, 4 camere, 319mp gradin ...

Sava

4 camere
165 mp
319 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 210,000 € și 230.000 €
Agenție

3 luni în urmă
10

95.000 €

Casa de vanzare | Luna de Sus curte, utilitati ...

Sava

2 camere
50 mp
92 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
16

199.000 €

Casa de vis in Vlaha cu parau privat in curte a ...

Sava

4 camere
142 mp
340 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

319.999 €

Casa tip duplex in Popesti - Valea Seaca / Cluj

Sava

4 camere
500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

86.000 €
61.43 € / mp

Teren de vanzare Savadisla 1400mp front la 2 dr ...

Sava

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

249.999 €

Casa individuala, 120 mp utili, 350 mp teren

Sava

4 camere
350 mp
350 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
17

185.000 €

Casa de vanzare in Savadisla, la doar 20 km de ...

Sava

4 camere
1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

269.999 €

Hala de productie,depozitare de 395 m2 + teren ...

Sava

395 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 269,999 € și 289.999 €
Agenție

Mai mult de un an
13

180.000 €

Casa, 4 camere, de vanzare, in Vlaha

Sava

4 camere
120 mp
601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

65.000 €
54.17 € / mp

Teren intravilan de vanzare Savadisla

Sava

1.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
10

62.000 €

Proprietate cu poten?ial! Casa finisata ?i tere ...

Mureșenii de Câmpie

La ~5km distanță

2 camere
72 mp
Agenție

8 luni în urmă
13

62.000 €

Proprietate cu potențial! Casă finisa ...

Mureșenii de Câmpie

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
2.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

130.000 €

Vind ap 3 camere, 130.000 , Floresti cu parcare ...

Mureșenii de Câmpie

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 1 / 4
4E

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

59.000 €

Cabana de vanzare

Sântejude

La ~5km distanță

48 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

100.000 €
66.62 € / mp

Teren intravilan 1501 mp | iesire la lac | cada ...

Sântejude

La ~5km distanță

1.501 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

35.000 €

Casa tradi?ionale

Petea

La ~5km distanță

27 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

35.000 €

casa de vanzare

Petea

La ~5km distanță

80 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

70.000 €

Teren si casa de vanzare.Jud Cluj.Loc.Palatca

Pălatca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
23

100.000 €

Casa de vanzare la 40 de km de Cluj-Napoca.

Sic

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
2.594 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

24.900 €
8.30 € / mp

Teren intravilan, 3000mp

Sic

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

60.000 €
12 € / mp

Vand casa cu teren in Sic jud. Cluj!

Sic

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

80.000 €

Casa de vanzare in sat Sic - Ideala pentru fami ...

Sic

La ~5km distanță

2 camere
76 mp
476 mp teren