Case Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
3

45.954 €
18 € / mp

Teren intravilan

Smida

2.553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
8

63.000 €
24.68 € / mp

Teren intravilan

Smida

2.553 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
20

165.900 €

Refugiu în natură – 2 cabane A Frame în Smida, ...

Smida

8 camere
230 mp
1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

65.000 €

Cabana A-Frame semifinisată în Smida – 115 mp u ...

Smida

4 camere
115 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
15

105.000 €

Cabană A-Frame finisată, Smida, 115 mp utili, t ...

Smida

4 camere
115 mp
700 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

30.090 €
30.03 € / mp

Teren intravilan cu PUZ – Smida, zonă montană s ...

Smida

1.002 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

119.999 €

Vand casa in Poiana Horea ,Beli?,jude?ul Cluj

Poiana Horea

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
1.578 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

74.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan la Poiana Horea - Belis - 16.0 ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

16.257 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

70.000 €

Vand cabana imbinata in sistem lego si teren

Poiana Horea

La ~5km distanță

25 mp
2.543 mp teren

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~5km distanță

6.128 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~5km distanță

6.128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

37.000 €

Cabana A-Frame de poveste in Poiana Horea Munti ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Agenție

7 luni în urmă
4

17.499 €
18.66 € / mp

Teren cu Puz pe aprobat, CF, C.U, loturi Poiana ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

938 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

33.000 €
36.67 € / mp

Vand teren 900 mp intravilan, Balcesti, com Bel ...

Beliș

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

127.999 €
135.999 €

Casa de vacanta in curs de modernizare in Belis ...

Beliș

La ~5km distanță

5 camere
126 mp
820 mp teren
1973
Agenție

Mai mult de un an
10

280.000 €

Investitie la cheie in Belis – cabana cu 6 came ...

Beliș

La ~5km distanță

6 camere
382 mp
1.300 mp teren
1E
Agenție

11 luni în urmă
3

476.000 €
29.99 € / mp

Oportunitate investitie la Belis-Fantanele. Ter ...

Beliș

La ~5km distanță

15.871 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

225.000 €

Casa de vacanta, 254 mp utili, teren 600 mp, Be ...

Beliș

La ~5km distanță

8 camere
254 mp
600 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
15

180.000 €

Pensiune moderna cu vedere panoramica spre Lacu ...

Beliș

La ~5km distanță

5 camere
400 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

41.000 €
31.54 € / mp

Teren de vanzare Belis1300mp Strada principala ...

Beliș

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

145.000 €

vind casa

Beliș

La ~5km distanță

315 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

90.000 €
99.000 €

Cabana cu poten?ial turistic deosebit in Ra?ca ...

Beliș

La ~5km distanță

7 camere
330 mp
1.000 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 90,000 € și 99.000 €
Agenție

6 luni în urmă
21

397.803 €
7 € / mp

Eco Retreat Land in Apuseni Romania - Poiana Ho ...

Beliș

La ~5km distanță

56.829 mp teren
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
9

149.000 €

Casa spatioasa langa Belis-zona turistica, curt ...

Beliș

La ~5km distanță

6 camere
206 mp
700 mp teren
2003
Agenție

Mai mult de un an
12

64.000 €

Cabana cochetă din lemn în Beliș – 3 camere, id ...

Beliș

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
200 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
4

13.000 €
22.22 € / mp

Vanzare Teren – Risca, Comuna Belis

Beliș

La ~5km distanță

585 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

85.900 €

COMISION 0 Casă tradițională de vânzare în Beli ...

Beliș

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
800 mp teren
f.s. 20 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 85,900 € și 89.000 €
Agenție

7 luni în urmă
6

500.000 €
46.24 € / mp

Teren intravilan 10.814 mp cu PUZ aprobat – Bel ...

Beliș

La ~5km distanță

10.814 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

89.000 €
17.80 € / mp

De vanzare teren Extravilan(faneata)-Belis,Cluj

Beliș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

105.000 €

De vanzare cabana centru Belis

Beliș

La ~5km distanță

3 camere
104 mp
800 mp teren
2025