Proprietăți unice: 129
Proprietari: 14
Agenție

2 luni în urmă
20

202.000 €

Casa individuala 5 camere, 2 bai, teren 483 mp, ...

Jucu

5 camere
148 mp
483 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

285.000 €

Vand casa+teren cu AC+ drum servitute-1737 mp

Jucu

3 camere
105 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

214.990 €

Casa individuala, P+Pod, finisata, 750mp teren, ...

Jucu

4 camere
114 mp
750 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 214,990 € și 225.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

224.900 €

Persoana Fizica Vand Casa Individuala Finisata, ...

Jucu

4 camere
114 mp
Agenție

3 luni în urmă
4

360.000 €

OFERTA! Teren cu 6 Autorizatii de Construire pe ...

Jucu

f.s. 32 m
Agenție

3 luni în urmă
4

140.000 €

Teren cu o Autorizatie de Construire pentru 2 C ...

Jucu

f.s. 32 m
Agenție

3 luni în urmă
9

192.000 €

Casa Individuala pe un nivel / Jucu /120 mp uti ...

Jucu

4 camere
120 mp
Agenție

3 luni în urmă
9

225.000 €

Casa moderna semifinisata la doar 20 km de cluj ...

Jucu

5 camere
146 mp
474 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

235.000 €

Casa individuala de vanzare in jucul de mijloc ...

Jucu

5 camere
102 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

175.000 €

Casa individuala moderna in Apahida cu un teren ...

Jucu

5 camere
99 mp
295 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

39.000 €
26.53 € / mp

Teren 1470 mp,Campenesti, utilitati langa teren

Jucu

1.470 mp
1.470 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

210.000 €

Casa moderna la cheie, zona rezidentiala, 4 cam ...

Jucu

4 camere
250 mp
590 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

215.000 €

Casa Individuala 3 camere 102mp Teren 617mp Fro ...

Jucu

3 camere
102 mp
617 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

230.000 €

Unitate in duplex la cheie, 4 camere, 119mp, te ...

Jucu

4 camere
119 mp
Agenție

3 luni în urmă
18

225.000 €
215.000 €

Casa Individuala 4 camere,114mp, teren 750mp, z ...

Jucu

4 camere
114 mp
750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

139.995 €

Casa moderna de 150mp, teren 400mp, Apahida

Jucu

4 camere
150 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

99.000 €

Casa individuala 82 mp utili, teren 693 mp, in ...

Jucu

2 camere
82 mp
693 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

230.000 €

Casa Individuala 4 camere 120 mp, Teren 745mp, ...

Jucu

4 camere
120 mp
745 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

48.400 €
48.40 € / mp

Teren cu AC pentru duplex, 1000mp, Jucu de Sus!

Jucu

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

90.000 €
60 € / mp

Teren 3000 mp Jucu de Sus | 4 case | utilita?i ...

Jucu

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

100.000 €

Casa Sat Elciu | Jud. Cluj | cu livada 3000 Mp ...

Jucu

2 camere
80 mp
3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

270.000 €

OPORTUNITATE! Duplex modern cu curte generoasa ...

Jucu

4 camere
176 mp
700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

156.600 €
9 € / mp

Vanzare teren extravilan Campenesti

Jucu

17.400 mp
17.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

1.600.000 €

Teren industrial de vanzare - 18.820 mp+proiect ...

Jucu

700 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

3.300.000 €

Hala cu pod rulant, cladire admininstrativa. To ...

Jucu

3.815 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

61.325 €
124.64 € / mp

Vanzare teren intravilan Campenesti

Jucu

492 mp
492 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

34.265 €
69.64 € / mp

Teren de vanzare - Campenesti sat

Jucu

492 mp
492 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

76.510 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1093mp, Jucu | Clu ...

Jucu

1.093 mp
1.093 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

129.990 €
44.82 € / mp

Teren intravilan, 2,900 mp Jucu de Sus, la asfa ...

Jucu

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

140.000 €

COMISION 0% Unitate in duplex cu 3 camere, Parc ...

Jucu

3 camere
160 mp
160 mp teren