Proprietăți unice: 129
Proprietari: 14
Agenție

5 luni în urmă
16

178.000 €

Casa? Individuala de va^nzare,5 camere,112mp,Te ...

Jucu

5 camere
512 mp
512 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

74.500 €
57.31 € / mp

Teren intravila, 1300mp, Jucu de Mijloc | Cluj

Jucu

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă

102.000 €
57.86 € / mp

Teren intravilan 1763 mp - Jucu de Sus - Cluj

Jucu

1.763 mp
1.763 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 102,000 € și 104.017 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
6

169.000 €

Casa individuala, 4 camere, 112 mp, 512 mp tere ...

Jucu

5 camere
112 mp
512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

169.000 €

Casa de vanzare in Jucu de Sus, Cluj, in centru ...

Jucu

4 camere
Agenție

6 luni în urmă
15

185.000 €

Casa de vanzare Jucu de Mijloc, Zona Panemar Te ...

Jucu

2 camere
66 mp
3.301 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

320.000 €

Casa individuala cu 7 camere, 200 mp, teren 627 ...

Jucu

7 camere
200 mp
627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

300.000 €
74.07 € / mp

Vand teren in Jucu de Mijloc str Morii in aprop ...

Jucu

4.050 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
11

158.000 €

Casa partial finisata Jucu de Sus 589mp teren

Jucu

4 camere
100 mp
589 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
18

207.000 €

Casa de vanzare, Jucu de Sus, Luminis, 118mp, F ...

Jucu

4 camere
118 mp
738 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
20

170.000 €

Casa cu 4 camere de vanzare, Jucu de Sus, Frasi ...

Jucu

4 camere
112 mp
755 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

375.000 €

Casa 3 camere + plantatie de zmeura, 200 mp, Fo ...

Jucu

3 camere
5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

205.000 €

Casa de vanzare, Jucu de Sus teren 811mp, 4 Cam ...

Jucu

4 camere
115 mp
811 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

156.000 €

Casa individuala cu 3 camere,curte ded 300 mp

Jucu

3 camere
60 mp
300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

3.300.000 €

Hala cu pod rulant, cladire admininstrativa. To ...

Jucu

3.815 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
4

169.999 €

Casa individuala in ansambu rezidential, 755 mp ...

Jucu

4 camere
114 mp
755 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

77.900 €

Oportunitate!Casa, 6 camere de vanzare, COMUNA ...

Jucu

6 camere
140 mp
984 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

175.000 €

COMISION 0% Casa familiala spa?ioasa in Visea, ...

Jucu

5 camere
175 mp
1.974 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

160.000 €

Casa 120 mp utili, teren 408 mp, Jucu de sus

Jucu

4 camere
120 mp
460 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

140.000 €

ULTIMA UNITATE! Casa Individuala - SU 120MP I S ...

Jucu

4 camere
120 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

185.000 €

Casa individuala 130 mp utili, teren de 800 mp, ...

Jucu

4 camere
130 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 185,000 € și 190.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

93.000 €

Apartament Jucu de mijloc

Jucu

2 camere
53 mp
Etaj 2 / 4
2011
Agenție

Mai mult de un an
5

39.900 €
39.90 € / mp

Teren cu autorizatie duplex in Jucu de Sus

Jucu

1.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
3

66.700 €
23 € / mp

EXCLUSIVITATE ! Teren intravilan , 2900 mp , Ju ...

Jucu

2.900 mp teren
f.s. 252 m
Agenție

Mai mult de un an
11

170.000 €

Casa semifinisata la ie?ire din Apahida, 150 mp ...

Jucu

4 camere
150 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

59.000 €
53.73 € / mp

Teren intravilan 1098mp - Ideal pentru construc ...

Jucu

1.098 mp
1.098 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

169.000 €

Casa 3 camere, 90 mp, zona Campenesti

Jucu

3 camere
90 mp
490 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

45.000 €
15.64 € / mp

Blitz propune spre vanzare teren extravilan in ...

Jucu

2.877 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
13

170.000 €

Casa individuala 142mp, terasa, parcare, teren ...

Jucu

4 camere
148 mp
350 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

319.000 €

Vila moderna cu 3 dormitoare si teren generos 1 ...

Jucu

4 camere
140 mp