Case Terenuri
Proprietăți unice: 51
Proprietari: 7
Agenție

1 săptămână în urmă
2

87.000 €
30 € / mp

Teren l 2900 MP l Corusu | View superb

Corușu

2.900 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

459.800 €

Teren generos de 2.752mp cu 2 casute si 2 anexe

Corușu

9 camere
160 mp
2.752 mp teren
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
25

259.900 €

Casa in Corusu: design Premium, mobilier Custom ...

Corușu

4 camere
115 mp
725 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
20

365.000 €

Casă individuală la cheie 5 camere, 170 mp, ter ...

Corușu

5 camere
170 mp
633 mp teren
2019
Agenție

1 lună în urmă
9

318.900 €

Casa cu 4 camere,curte generoasa,garaj,zona Dam ...

Corușu

4 camere
115 mp
633 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

260.000 €
255.000 €

Casă individuală modernă, pe un singur nivel, C ...

Corușu

4 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

190.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Corusu, Baciu

Corușu

4 camere
140 mp
500 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
9

264.000 €

Casă Unifamilială Nouă, 118 mp, Curte 500 mp, C ...

Corușu

3 camere
119 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

255.000 €

Casa finisat in Corusu - locul unde linistea de ...

Corușu

4 camere
119 mp
500 mp teren
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 255,000 € și 255.500 €
Agenție

2 luni în urmă
1

99.900 €
71.36 € / mp

Teren extravilan, 1400 mp, zona Corusu

Corușu

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

89.900 €
31 € / mp

Teren extravilan, 2900 mp, zona Corusu

Corușu

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

74.000 €
68.000 €
123.33 € / mp

Teren intravilan , 600mp, zona Corusu/Baciu

Corușu

600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

199.000 €
58.84 € / mp

Exclusivitate! Teren pentru investitie

Corușu

3.382 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
13

229.000 €

Casa individuala proiect deosebit Corusu

Corușu

4 camere
135 mp
586 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
9

250.000 €

Casă cu terasă panoramică și proiect premium în ...

Corușu

5 camere
193 mp
700 mp teren
1E
Agenție

6 luni în urmă
4

154.674 €
78 € / mp

Teren ideal pentru casa individuala sau duplex

Corușu

1.983 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
12

275.000 €

Casa individuala pe un singur nivel, Corusu, 50 ...

Corușu

4 camere
100 mp
500 mp teren
2022
Agenție

8 luni în urmă
13

265.000 €

Casă individuală finisata/nemobilată, Corușu – ...

Corușu

4 camere
100 mp
500 mp teren
2022
Agenție

9 luni în urmă
5

66.000 €
22 € / mp

Teren intravilan, 3000 mp, în Corușu!

Corușu

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

270.000 €

Casă pe un nivel, complet utilată și mobilată — ...

Corușu

4 camere
100 mp
500 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
8

45.000 €
60 € / mp

Parcela cu proiect autorizat, 60 euro/mp, Corus ...

Corușu

750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

140.000 €

Casa individuala moderna Corusu!

Corușu

4 camere
102 mp
750 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
14

245.000 €

Casa individuala cu panouri solare, Salistea Ve ...

Corușu

4 camere
130 mp
800 mp teren
2023
Agenție

10 luni în urmă
9

221.000 €

Vanzare Casă Valea Seaca - Popesti -Corusu

Corușu

4 camere
120 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
12

195.000 €

Casa individuala de vanzare Corusu 119mp utili ...

Corușu

5 camere
119 mp
515 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
1

352.000 €
80 € / mp

Teren extravilan, 4400 mp, parcelabil, pretabil ...

Corușu

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

52.800 €
12 € / mp

Teren extravilan 4400 mp, pozitie elevata, lang ...

Corușu

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

249.000 €

Casă de vânzare in Corușu

Corușu

4 camere
118,82 mp
918 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
12

300.000 €

Casa individuala in Corusu, mobilata si utilata

Corușu

4 camere
143 mp
824 mp teren
2008
Agenție

Mai mult de un an
12

264.900 €

Casa individuala, 4 camere, curte 500mp, Corusu

Corușu

4 camere
118 mp
500 mp teren
2023
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 264,900 € și 265.000 €