Proprietăți unice: 129
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

550.000 €
76.39 € / mp

Teren INTRAVILAN 7200 mp + hala 500 mp Jucu de ...

Jucu

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

230.000 €

Casa de vanzare la cheie, utilata si mobilata, ...

Jucu

4 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

177.000 €
178.000 €

Casa individuala Jucu de Sus, garaj+2parcari, 3 ...

Jucu

4 camere
179 mp
490 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

76.510 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1093mp, Jucu | Clu ...

Jucu

1.093 mp
1.093 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

64.800 €
45 € / mp

INVESTITIE! Teren intravilan 2861 mp - Tureni, ...

Jucu

1.440 mp
1.440 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

630.000 €

HALA INDUSTRIALA DE VANZARE - CENTURA APAHIDA - ...

Jucu

570 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

149.000 €

Casa S+P+M la ro?u Campene?ti, Apahida

Jucu

251,04 mp
484 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

99.000 €

Casa individuala 3 camere, Teren 697mp, Zona li ...

Jucu

3 camere
67 mp
Agenție

1 lună în urmă
17

198.000 €

Casa individuala 4 camere, 120mp, Teren 670mp, ...

Jucu

4 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

725.000 €

Teren intravilan, 29.000mp, front 102mp, utilit ...

Jucu

f.s. 102 m
Agenție

1 lună în urmă
2

1.075.000 €

Oportunitate de investitie! 3 ha, 102m front, i ...

Jucu

f.s. 102 m
Agenție

1 lună în urmă
7

1.600.000 €

Doua hale industriale 639 - 1500 mp, Campenesti ...

Jucu

1.505 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

290.400 €

Casa Individuala Finisata - Teren Generos - Juc ...

Jucu

5 camere
145 mp
480 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

129.000 €

Casa la rosu, 800mp teren, front 24, Jucu de Su ...

Jucu

4 camere
120 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

250.000 €

Casa de vanzare - constructie 2026 - 125 mp uti ...

Jucu

3 camere
125 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

90.000 €
60.85 € / mp

Teren, 1 479 m2,

Jucu

1.479 mp
1.479 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

159.900 €

Exclusivitate, Ultima casa disponibila, 3 dormi ...

Jucu

4 camere
120 mp
470 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

198.000 €

Casa pe un singur nivel in Jucu de Sus, locatie ...

Jucu

4 camere
120 mp
630 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

290.400 €

Casa individuala, 4 camere, 470 mp teren, Cluj

Jucu

4 camere
180 mp
470 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

79.915 €
55 € / mp

Teren intravilan Jucu de Mijloc ideal casa / in ...

Jucu

1.453 mp
1.453 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

179.900 €

Casa la tara cu 1843 mp teren liniste si natura ...

Jucu

5 camere
166 mp
1.843 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

317.140 €
110 € / mp

Teren industrial Jucu front la DN, cu utilitati ...

Jucu

2.883 mp
2.883 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

320.000 €
38.39 € / mp

Teren Industrial Urbanizat Jucu de Mijloc | Opo ...

Jucu

8.336 mp
8.336 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

89.900 €
23.75 € / mp

Teren intravilan, 3786 mp, front 29 ml, Sat Gad ...

Jucu

3.786 mp
3.786 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare in Campenesti

Jucu

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

110.000 €

Apartament 3 camere,Balcon,94mp,Parcare,Zona Pa ...

Jucu

3 camere
95 mp
Etaj 4 / 4
2014
Agenție

2 luni în urmă
4

65.000 €
70.27 € / mp

Teren intravilan 952 mp Jucu de Mijloc, aproape ...

Jucu

925 mp
925 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

189.900 €
199.900 €

Casa individuala in ansamblu privat, 120 mp uti ...

Jucu

4 camere
120 mp
620 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 189,900 € și 199.900 €
Agenție

2 luni în urmă

210.000 €

Casa individuala la cheie, Jucu

Jucu

4 camere
140 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

360.000 €
60 € / mp

PROIECT EXCLUSIV - AC | 6 Case individuale I 60 ...

Jucu

6.000 mp
6.000 mp teren