Proprietăți unice: 241
Proprietari: 9
Agenție

1 lună în urmă
1

320.000 €
400 € / mp

Teren de vanzare in Faget 800 mp ( cu urbanism ...

Făget, Cluj-Napoca

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

370.000 €
925 € / mp

TEREN CU AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE SI PROIECT ...

Făget, Cluj-Napoca

400 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

296.589 €
109 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE!!! Teren intravilan ...

Făget, Cluj-Napoca

2.721 mp
2.721 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

371.200 €
232 € / mp

Teren intravilan 1600mp cu P.U.Z. in Aprobare | ...

Făget, Cluj-Napoca

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

292.320 €
280 € / mp

Teren intravilan, 1044 mp,cu front de 25 m in F ...

Făget, Cluj-Napoca

1.044 mp
1.044 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

180.000 €
150 € / mp

Teren intravilan, 1200 mp,cu front la strada de ...

Făget, Cluj-Napoca

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

430.000 €
501.17 € / mp

Oportunitate!!! Teren cu PUZ aprobat in zona Fa ...

Făget, Cluj-Napoca

858 mp
858 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

2.760.000 €
600 € / mp

Teren intravilan, 4600 mp,cu front la 2 strazi ...

Făget, Cluj-Napoca

4.600 mp
4.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

415.000 €
166 € / mp

Teren in CLUJ | FELEACU, 2500mp, FRONT 44M

Făget, Cluj-Napoca

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

407.000 €

Comision 0%! Unitate duplex 4 camere, 110 mp, 2 ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
110 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

240.000 €

Penthouse cu 2 camere | Terasa de tip rooftop | ...

Făget, Cluj-Napoca

2 camere
61,46 mp
2024
2E
Agenție

1 lună în urmă
15

407.000 €

Duplex modern, 110 mp utili, curte 150 mp, mobi ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
110 mp
150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

350.000 €
87.50 € / mp

Teren intravilan 4000 mp | Panorama superba | L ...

Făget, Cluj-Napoca

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

429.900 €
656.34 € / mp

Comision 0% Oportunitate in Cartierul Europa | ...

Făget, Cluj-Napoca

655 mp
655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

155.000 €

Apartament 3 camere str. Edgar Quinet | Mobilat ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
49 mp
Etaj 4 / 5
2012 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

550.000 €
388.14 € / mp

Teren de construit, 1417mp, Faget, Cluj-Napoca

Făget, Cluj-Napoca

1.417 mp
1.417 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

471.900 €

Casa individuala la cheie in Faget de vanzare c ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
135 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

145.000 €
51.04 € / mp

Teren Faget/ investitie

Făget, Cluj-Napoca

2.841 mp
2.841 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

295.000 €
282.57 € / mp

Teren autorizat Faget / Zona Vila Tusa / PUZ Ap ...

Făget, Cluj-Napoca

1.044 mp
1.044 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

490.000 €
383.41 € / mp

Exclusivitate, comision 0! Teren intravilan, zo ...

Făget, Cluj-Napoca

1.278 mp
1.278 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

296.589 €
109 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE!!! Teren intravilan ...

Făget, Cluj-Napoca

2.721 mp
2.721 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

400.000 €
470.59 € / mp

Proiect Exclusiv - 5 Parcele de Teren I PUZ Apr ...

Făget, Cluj-Napoca

850 mp
850 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

253.872 €
144 € / mp

Teren intravilan, 1763mp, utilitati, zona Prima ...

Făget, Cluj-Napoca

1.763 mp
1.763 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

258.000 €

3 camere/bloc tip vila/Cartier Europa/2 locuri ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
77 mp
Etaj 2 / 2
2015
Agenție

2 luni în urmă
5

644.000 €
400 € / mp

Teren intravilan Faget, autorizabil pentru cons ...

Făget, Cluj-Napoca

1.610 mp
1.610 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

230.000 €
209.09 € / mp

Teren intravilan cu panorama asupra orasului Fe ...

Făget, Cluj-Napoca

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

350.000 €
93.28 € / mp

De vanzare doua parcele de 3752 mp impreuna- zo ...

Făget, Cluj-Napoca

3.752 mp
3.752 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

258.000 €

Apartament 3 camere | Bloc Nou | Etaj 2 | 77mp ...

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
77 mp
Etaj 2 / 3
2018
Agenție

3 luni în urmă
9

116.900 €
132.84 € / mp

Teren construibil cu proiect casa in Feleacu-Cl ...

Făget, Cluj-Napoca

880 mp
880 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

160.000 €

De va^nzare Sala? de evenimente / Hala? multifu ...

Făget, Cluj-Napoca

750 mp utili