Proprietăți unice: 241
Proprietari: 9
Agenție

3 luni în urmă
3

369.000 €
434.12 € / mp

Teren construibil imediat, de vanzare in Faget ...

Făget, Cluj-Napoca

850 mp
850 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

188.000 €
186.000 €

Apartament 2 camere, mobilat, utilat, zona Euge ...

Făget, Cluj-Napoca

2 camere
57 mp
Parter / 5
2018
Agenție

3 luni în urmă
12

545.000 €

Case noi, cuplate, P+E, 130 mp utili/casa mp , ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
130 mp
275 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
12

359.000 €
339.000 €

Casa de vanzare in Feleacu, 150 mp utili +535 t ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
550 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

750.000 €
568.18 € / mp

Vand teren zona superba

Făget, Cluj-Napoca

1.320 mp
1.320 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

370.000 €
925 € / mp

TEREN CU AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE SI PROIECT ...

Făget, Cluj-Napoca

400 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

799.000 €

Casa superba in Faget-exclusivitate

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
200 mp
700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

175.000 €
10.25 € / mp

Oportunitate.Teren de vanzare la munte-BELIS

Făget, Cluj-Napoca

17.070 mp
17.070 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

369.000 €
430.07 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru casa individuala

Făget, Cluj-Napoca

858 mp
858 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

2.435.000 €
481.13 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren in Faget cu P ...

Făget, Cluj-Napoca

5.061 mp
5.061 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

365.000 €
405.56 € / mp

Oportunitate : Teren Premium in Inima Fagetului ...

Făget, Cluj-Napoca

900 mp
900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

369.000 €
430.07 € / mp

Teren intravilan 858 mp, Puz aprobat, gata de a ...

Făget, Cluj-Napoca

858 mp
858 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

330.000 €
412.50 € / mp

Teren autorizabil Faget

Făget, Cluj-Napoca

800 mp
800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

439.900 €

Casa individuala moderna, 5 camere, 800mp teren ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
200 mp
800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

3.495.000 €

Proprietate spectaculoasa ?i unica de vanzare i ...

Făget, Cluj-Napoca

7 camere
540 mp
1.140 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

345.000 €

Casa de vanzare, Feleacu, Garaj,1000 mp teren

Făget, Cluj-Napoca

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

235.000 €
335.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Feleacu panorama ...

Făget, Cluj-Napoca

701 mp
701 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

365.000 €
765.20 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan 477 mp, PUZ fin ...

Făget, Cluj-Napoca

477 mp
477 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

220.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare 2200 mp, front 24 ml, Aapp - z ...

Făget, Cluj-Napoca

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

292.320 €
280 € / mp

Teren intravilan, 1044 mp,cu front de 25 m in F ...

Făget, Cluj-Napoca

1.044 mp
1.044 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

371.200 €
232 € / mp

Teren intravilan 1600mp cu P.U.Z. in Aprobare | ...

Făget, Cluj-Napoca

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

150.000 €
50 € / mp

Teren cu sufrafata de 3000 mp in Padurea Faget

Făget, Cluj-Napoca

3.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

5 luni în urmă
3

180.000 €
150 € / mp

Teren intravilan, 1200 mp,cu front la strada de ...

Făget, Cluj-Napoca

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

2.760.000 €
600 € / mp

Teren intravilan, 4600 mp,cu front la 2 strazi ...

Făget, Cluj-Napoca

4.600 mp
4.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

950.000 €

Casa SU 400 mp, teren 3000 mp, Faget

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

1.360.000 €
800 € / mp

Teren intravilan, 1700 mp,cu front la strada de ...

Făget, Cluj-Napoca

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

72.558 €
69.70 € / mp

Teren construibil de vanzare, zona casele Mices ...

Făget, Cluj-Napoca

1.041 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

5 luni în urmă
18

1.280.000 €
1.180.000 €

Vila de lux in Faget 325 mp si 1000 mp Teren

Făget, Cluj-Napoca

7 camere
325 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

275.000 €
600.44 € / mp

Teren Puz aprobat Faget

Făget, Cluj-Napoca

458 mp
458 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

114.962 €
73.27 € / mp

Teren construibil de vanzare, zona casele Mices ...

Făget, Cluj-Napoca

1.569 mp teren
f.s. 18 m