Proprietăți unice: 241
Proprietari: 9
Agenție

Mai mult de un an
20

1.499.000 €
1.390.000 €

Vila in Faget cu suprafata de 450 mp si teren d ...

Făget, Cluj-Napoca

9 camere
450 mp
600 mp teren
2014
Agenție

Mai mult de un an
15

565.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
245 mp
495 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
8

860.000 €

Casa de vanzare, zona Faget, superfinisata, ter ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
23.700 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

1.800.000 €

Vand vila superba Faget

Făget, Cluj-Napoca

10 camere
1.200 mp
2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

860.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
237 mp
690 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
6

700.000 €

Casa 6 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
286 mp
1.022 mp teren
f.s. 23 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

600.281 €
496.100 €

Casa tip duplex pe o strada retrasa, constructi ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
151,64 mp
214 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
9

565.000 €

Vanzare casa individuala, 220 mp util, Faget

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
220 mp
500 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
7

1.500.000 €

Vila 9 camere, 450 mp, teren 600 mp, lux, Calea ...

Făget, Cluj-Napoca

9 camere
450 mp
600 mp teren
2004
Agenție

Mai mult de un an
5

150.000 €
50 € / mp

Teren intravilan In Faget, strada Sfanta Maria

Făget, Cluj-Napoca

3.000 mp teren
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

140.000 €
70 € / mp

Comision 0%! Teren extravilan 2000mp, front 50m ...

Făget, Cluj-Napoca

2.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
19

1.450.000 €
1.390.000 €

Vila exclusivista cu 6 camere | Teren 930mp | F ...

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
250 mp
930 mp teren
2020
Agenție

Mai mult de un an
16

950.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
240 mp
920 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

Mai mult de un an
5

358.000 €

Casă modernă în zona Roata Făget – liniște și c ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
190 mp
500 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
10

989.900 €

Vila de vanzare, GRADINA, zona Faget

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
197 mp
809 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an
32

2.950.000 €

Casa 6 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
300 mp
3.300 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

220.000 €
88 € / mp

Teren de vanzare, 2.500 mp, zona Buna Ziua-Nico ...

Făget, Cluj-Napoca

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

399.000 €

Comision 0%! Casa de vanzare in Cluj, cartierul ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
170 mp
182 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

650.000 €

Super Pret! Casa Individuala Cu Piscina In Fage ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
230 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

610.000 €
545.000 €

Casa in Faget zona Vila Tusa, str Liviu Rusu 9

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
280 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

148.000 €
148 € / mp

Vanzare Teren Intravilan Salicea - Cluj cu Auto ...

Făget, Cluj-Napoca

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

179.000 €
255.71 € / mp

Teren construire casa individuala pe strada Dia ...

Făget, Cluj-Napoca

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

179.000 €
190.000 €

Vand casa in salicea

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
85 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
27.45 € / mp

Vand teren in Faget

Făget, Cluj-Napoca

1.093 mp
1.093 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

980.000 €

Casa individuala l teren 1349 mp l Eugen Ionesc ...

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
260 mp
1.221,7 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

210.000 €
119.32 € / mp

Investitie ! Teren intravilan autorizabil 1760 ...

Făget, Cluj-Napoca

1.760 mp
1.760 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

215.000 €
215 € / mp

Teren in zona partiei de schi Feleacu

Făget, Cluj-Napoca

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

1.199.000 €

Vila exclusivista in Faget-zona linistita si ae ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
230 mp
800 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,199,000 € și 1.200.000 €
Agenție

1 lună în urmă
12

407.000 €

Duplex cu 4 camere | 110 mp utili | 200mp teren ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
110 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

407.000 €

Casa tip duplex la cheie in cartier Europa.

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
110 mp
220 mp teren