Proprietăți unice: 571
Proprietari: 36
Agenție

10 luni în urmă
18

300.000 €

Casa individuala, 5 camere, 268mp si teren 500m ...

Chinteni

5 camere
268 mp
500 mp teren
2022
Agenție

10 luni în urmă
13

235.000 €

OCAZIE!!! Duplex unic în Chinteni, unitate de 1 ...

Chinteni

6 camere
198 mp
225 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
2

203.000 €

Casa pe 3 nivele cu garaj, Chinteni, Cluj Napoc ...

Chinteni

4 camere
120 mp
340 mp teren
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
14

235.000 €

Casa Tip Duplex, 4 camere, 120 mp utili, garaj, ...

Chinteni

4 camere
120 mp
200 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
1

55.000 €
84.88 € / mp

Teren de vanzare intravilan Chinteni cu puz, zo ...

Chinteni

648 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
21

275.000 €

Casa 4 camere noua | 150mp util | Teren 539mp | ...

Chinteni

4 camere
161 mp
423 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
39

195.000 €

Casa de vanzare in Chinteni, 5 camere, mobilata ...

Chinteni

5 camere
152,9 mp
756 mp teren
2013
Agenție

10 luni în urmă
14

155.000 €

Casa individuala cu 5 camere, 160mp utili, 800m ...

Chinteni

5 camere
160 mp
800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

275.000 €
225.000 €

Ansamblu de 3 case la vanzare in Chinteni!

Chinteni

4 camere
140 mp
600 mp teren
2022
Agenție

10 luni în urmă
17

340.000 €
299.000 €

Casă premium de vânzare , 10 minute de Auchan I ...

Chinteni

5 camere
130 mp
450 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
20

269.000 €

Casa individuala de vanzare | Chinteni | terasa ...

Chinteni

4 camere
150 mp
539 mp teren
2023
Agenție

10 luni în urmă
1

135.000 €
35.53 € / mp

Teren intravilan 3800 mp Chinteni

Chinteni

3.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

220.000 €

Duplex de vanzare, 120 mp, Chinteni, Cluj

Chinteni

4 camere
120 mp
250 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
4

250.000 €

Duplex de vanzare, 120 mp, Chinteni, Cluj

Chinteni

4 camere
120 mp
250 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
2

170.000 €
60.71 € / mp

Teren Intravilan, Strada Stefan Cel Mare, 2800M ...

Chinteni

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

47.000 €
86.24 € / mp

Teren intravilan, 545 mp, Chinteni

Chinteni

545 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

145.000 €
25 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 5800 mp, zona Chin ...

Chinteni

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
20

239.000 €

Case noi cu teren in Chinteni

Chinteni

4 camere
155 mp
423 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

134.000 €
78.59 € / mp

Teren pentru constructii intravilan, 1705 mp, C ...

Chinteni

1.705 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

219.000 €

Duplex semifinisat cu teren si garaj, intr-o zo ...

Chinteni

4 camere
154 mp
300 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

474.000 €
15 € / mp

Oportunitate investitie, Chinteni, zona Macicas ...

Chinteni

31.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
11

229.000 €

Casa noua de vanzare in Chinteni, la 10 minute ...

Chinteni

7 camere
206 mp
300 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
8

350.000 €

Casa individuala, 160 mp, teren 500 mp, liniste ...

Chinteni

4 camere
160 mp
500 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
5

110.000 €
154.28 € / mp

Teren în CHINTENI teren intravilan, 713 mp, cu ...

Chinteni

713 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

250.000 €

Casa individuală cu garaj, Chinteni, Cluj napoc ...

Chinteni

4 camere
146 mp
538 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
13

365.000 €

Casa deosebită, Chinteni, 716mp teren, 230mp ut ...

Chinteni

5 camere
240 mp
716 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
8

185.000 €
210.000 €
1,541.67 € / mp

Teren autorizat in Chinteni pentru 2 case indiv ...

Chinteni

920 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 185,000 € și 210.000 €
Agenție

11 luni în urmă
20

219.000 €

Vand Casa Premium 180 Mp | Sala de Cinema | Co ...

Chinteni

6 camere
182 mp
620 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

11 luni în urmă
9

185.000 €

Casa 125 mp teren 500 mp zona profi design deos ...

Chinteni

5 camere
125 mp
500 mp teren
2025
Agenție

11 luni în urmă
7

300.000 €

Casa individuala in Chinteni, 500mp teren, SUPE ...

Chinteni

6 camere
304 mp
500 mp teren
2024