Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

25.000 €

Vand casa (pentru loc mai mult !) batraneasca

Valea Puțului Merei

60 mp
1.450 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

42.000 €

Casa tip parter 3 camere decomandata zona Zores ...

Ciobănoaia

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

175.000 €

casa de vanzare

Merei

La ~5km distanță

6 camere
180 mp
500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

40.000 €
10.29 € / mp

EXCLUSIVITATE! Teren intravilan in Merei Buzau

Merei

La ~5km distanță

3.888 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
2

65.300 €
30.00 € / mp

Teren intravilan zona Merei

Merei

La ~5km distanță

2.177 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

85.000 €

Casa de vanzare Merei

Merei

La ~5km distanță

5 camere
1.784 mp
1.784 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Vand casa

Merei

La ~5km distanță

6 camere
330 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

40.000 €

Casa la tara de vanzare

Merei

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
Agenție

4 luni în urmă
18

117.000 €

Case noi in zona Merei | COMISION 0

Merei

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
500 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

69.000 €

Proprietar vand casa

Merei

La ~5km distanță

66 mp
1.436 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

81.600 €
17 € / mp

Teren intravilan zona Merei

Merei

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

55.850 €
21.78 € / mp

Exclusivitate!!! Teren intravilan zona Sarata M ...

Merei

La ~5km distanță

2.564 mp teren
f.s. 43 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

81.600 €
17 € / mp

Teren intravilan zona Merei

Merei

La ~5km distanță

4.800 mp
4.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

49.000 €
7 € / mp

teren extravilan , 7000mp. ,aproape de autostra ...

Merei

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

28.000 €
28 € / mp

Teren intravilan zona Monteoru

Merei

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

29.900 €
17.59 € / mp

Teren intravilan construibil 1700 mp Ograzile ( ...

Merei

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

42.000 €

Casa de vanzare in Ograzile - 921mp teren (13km ...

Merei

La ~5km distanță

2 camere
95 mp
921 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

45.000 €
4.74 € / mp

Teren 9500mp deschidere 40ml DN 1B Buzau-Ploies ...

Merei

La ~5km distanță

9.500 mp
9.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
14

39.000 €

Casa in comuna Merei (12km de Buzau; 5km de A7) ...

Merei

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

27.900 €
16.41 € / mp

Teren intravilan Merei, Ograzile 1700mp, deschi ...

Merei

La ~5km distanță

1.700 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

55.000 €

Vand casa batraneasca + teren Ograzile, Merei

Merei

La ~5km distanță

4 camere
1.360 mp
Agenție

2 luni în urmă
2

40.000 €
102.56 € / mp

Vand teren intravilan 400mp,Sarata Monteoru

Merei

La ~5km distanță

390 mp
390 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

32.000 €
14.86 € / mp

Teren intravilan Merei

Merei

La ~5km distanță

2.153 mp
2.153 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

37.500 €
19.77 € / mp

Teren intravilan Merei - pozitie buna !

Merei

La ~5km distanță

1.897 mp
1.897 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

15 €
0 € / mp

Teren de Vanzare - 11.780 m - INTRAVILAN, Desc. ...

Merei

La ~5km distanță

11.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.000 €

Casa de vanzare sat Izvorul Dulce

Merei

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

10 luni în urmă
1

43.000 €

Teren cu casa demolabila in zona Merei

Merei

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
1.000 mp teren
f.s. 20.469999313354 m
Agenție

Mai mult de un an
21

69.900 €

Casa tip parter zona Izvorul Dulce com. Merei

Merei

La ~5km distanță

7 camere
325 mp
1.176 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
26

215.000 €

Casa tip P+1 zona Merei

Merei

La ~5km distanță

6 camere
446 mp
2.159 mp teren
f.s. 3576 m
Agenție

4 luni în urmă
1

22.000 €
14.67 € / mp

Teren intravilan Merei

Merei

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren