Teren intravilan+casa demolabila zona Merei

23.000 €
30.50 € / mp

Merei, Judeţul Buzău

Suprafață teren:
754 mp

Descriere teren

Compania imobiliara PRO IMOB Manolache & Partners va propune spre vanzare teren intravilan + casa demolabila in zona Merei, Buzau. Loca?ie: zona Merei, BuzauTip teren: intravilanSuprafa?a: 754 mpFront stradal: 14 mlPre?: 23.000 euro negociabil Avantaje:Terenul este ideal pentru construirea unei locuinte, fiind pe toata suprafata curti constructii.Utilitati: apa curenta, curent electric, canalizare la limita proprietatii.Aproape de transport in comun, ?coli, magazineDisponibil imediatPentru mai multe detalii ?i vizionari, contacta?i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp. PRO IMOB Manolache & Partners Partenerul tau de incredere in imobiliare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1626408
Suprafață teren: 754 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1000 mp, în Valea Nucului
25.000 €
Județul Buzău, Valea Nucului
1.000 mp teren
Teren de 3000 mp, în Zorești
24.000 €
Județul Buzău, Zorești
3.000 mp teren
Teren de 1457 mp, în Ogrăzile
25.000 €
Județul Buzău, Ogrăzile
1.457 mp teren
Teren de 2150 mp, în Pietroasele
21.500 €
Județul Buzău, Pietroasele
2.150 mp teren
Teren de 1000 mp, în Costești
23.000 €
Județul Buzău, Costești
1.000 mp teren
Teren de 1500 mp, în Merei
22.000 €
Județul Buzău, Merei
1.500 mp teren
Teren de 8329 mp, în Ciuta
24.900 €
Județul Buzău, Ciuta
8.329 mp teren