Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă

18.000 €
15 € / mp

Teren - Odaia Banului

Odaia Banului

1.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
13

62.500 €

Casa tip parter + teren zona Maxenu

Maxenu

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
1.686 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

132.000 €
11 € / mp

Teren intravilan

Țintești

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

168.000 €
165.000 €

Buzau - Spataru - Vila P+M, 4 camere, teren 780 ...

Spătaru

La ~5km distanță

4 camere
195 mp
780 mp teren
f.s. 37 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
21

97.000 €

Casa tip P+M zona Spataru

Spătaru

La ~5km distanță

3 camere
163 mp
1.378 mp teren
f.s. 24.680000305176 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

18 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan Spataru

Spătaru

La ~5km distanță

1.838 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

62.999 €
65.000 €
9.69 € / mp

Oportunitate investitie!Teren Spataru!! Autostr ...

Spătaru

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

49.000 €

Casa la ro?u intr-o zona lini?tita, aproape de ...

Spătaru

La ~5km distanță

110 mp
Agenție

7 luni în urmă
15

91.450 €
61.54 € / mp

Exclusivitate!Teren intravilan+ fundatie 225 mp ...

Spătaru

La ~5km distanță

1.486 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

210.000 €

Casa noua, premium, P+1 Padurea Spataru, 245mp, ...

Spătaru

La ~5km distanță

6 camere
248 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

210.000 €

Casa noua, premium, P+1 Padurea Spataru, 245mp, ...

Spătaru

La ~5km distanță

4 camere
245 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan zona Spataru

Spătaru

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

28.600 €
11 € / mp

Teren de vanzare in Stalpu, Buzau, deschidere 6 ...

Spătaru

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă

339.900 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare in Spataru, ...

Spătaru

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
45

355.000 €

Buzau - Spataru

Spătaru

La ~5km distanță

16 camere
400 mp
800 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
8

330.000 €

Casa de vanzare Spataru

Spătaru

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
5

30.000 €

Camera de camin de vanzare

Spătaru

La ~5km distanță

1 camere
21 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
2

28.665 €
15 € / mp

Teren de vanzare Spataru

Spătaru

La ~5km distanță

1.911 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

100.000 €
16.95 € / mp

Vand teren pe DN2B intre Buzau si Spataru 5900 ...

Spătaru

La ~5km distanță

5.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

20.000 €
20 € / mp

Apartament cu 2 camere zona Unirii Sud etaj int ...

Spătaru

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 20 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

11 luni în urmă
25

339.900 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare in Spataru, ...

Spătaru

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
1.500 mp teren
2013
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

75.000 €

de vanzare casa tip vila

Mihai Viteazu, Buzău

La ~5km distanță

80 mp
Agenție

2 luni în urmă
11

349.000 €

Vilă Individuală cu 5 camere – Cartier Mihai Vi ...

Mihai Viteazu, Buzău

La ~5km distanță

5 camere
202,7 mp
451 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

87.000 €

Casa in Mihai Viteazu

Mihai Viteazu, Buzău

La ~5km distanță

6 camere
120 mp
212 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

50.000 €

Casa in zona Mihai Viteazul ~ teren 200mp ~ Pre ...

Mihai Viteazu, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

50.000 €

Casa in zona Mihai Viteazul ~ teren 200mp ~ Pre ...

Mihai Viteazu, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă

77.000 €

Casa / Vila cu 6 camere de vanzare in zona Miha ...

Mihai Viteazu, Buzău

La ~5km distanță

6 camere
100 mp
300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €

Casa in zona Mihai Viteazul ~ teren 200mp ~ Pre ...

Mihai Viteazu, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

50.000 €

Casa in zona Mihai Viteazu teren 200mp Pret: 50 ...