Proprietăți unice: 6
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă

10.000 €
79.37 € / mp

De vinzare teren agricol 1,26 ha 10000 euro pe ...

Batăr

126 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

128.000 €

SPATIU COMERCIAL 752 MP | BATAR | TEREN 1.474 M ...

Batăr

553 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

349.000 €

Vând Spațiu Comercial Profi cu contract

Batăr

460 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
1

52.500 €

Imobil tip bloc cu 6 apartamente, comuna Batar, ...

Batăr

12 camere
385 mp
231 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

14.800 €
14.80 € / mp

Parcele Intravilan 5km de Salonta Utilitati si ...

Batăr

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

40.000 €

casa de vanzare

Batăr

6 camere
875 mp
87 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
21

155.000 €

Casă cu 3 dormitoare, 600 mp utili, 2000 m ...

Talpoș

La ~5km distanță

7 camere
600 mp
2.000 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
13

31.000 €

RECO Casa in Talpos, 3 camere

Talpoș

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
2.268 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

750.000 €

Moară cereale 50 t/zi + afacere funcțională | t ...

Talpoș

La ~5km distanță

680 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
5

27.500 €

Casa de vanzare / spatiu comercial - Tautelec - ...

Tăut

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

17.000 €

Casa de vanzare

Tăut

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

12.000 €
14.000 €

Vand casa cu teren in Taut, com.Batar, jud. Bih ...

Tăut

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
1.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

45.000 €
7.58 € / mp

Teren Intravilan - Autostrada Transilvania - ie ...

Tăut

La ~5km distanță

5.935 mp
5.935 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

1 lună în urmă
17

56.000 €

RECO Casa in Tauteu

Tăut

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
2.685 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

269.500 €
6.41 € / mp

RECO Teren pentru investitie 4ha Tauteu-Zona Au ...

Tăut

La ~5km distanță

42.050 mp
42.050 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

98.000 €
110.000 €
17.16 € / mp

RECO teren Chiribis

Tăut

La ~5km distanță

5.712 mp
5.712 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

125.000 €
135.000 €
18.78 € / mp

RECO teren intrare Chiribis

Tăut

La ~5km distanță

6.657 mp
6.657 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

48.406 €
0.79 € / mp

De vanzare teren extravilan 61.053 mp- Ciutelec ...

Tăut

La ~5km distanță

61.053 mp
61.053 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

30.000 €

casa de vanzare

Tăut

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

26.000 €

Casa cu teren 4000 mp in Bogei, Bihor

Tăut

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

25.000 €

Casă de vînzare

Berechiu

La ~10km distanță

4 camere
111.111 mp
1911
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

59.900 €
79.900 €

Casa complect utilata

Arpășel

La ~10km distanță

122 mp
1.304 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

99.900 €

Casa renovata in Arpasel,

Arpășel

La ~10km distanță

122 mp
1.304 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
18

54.000 €

RECO Casa Arpasel

Arpășel

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

28.999 €

Vand casa , sat Caua?d , comuna Tulca!

Căuașd

La ~10km distanță

4 camere
1.639 mp
1.639 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

24.000 €

Casa in Cauasd la pret de teren

Căuașd

La ~10km distanță

3 camere
91 mp
1.133 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

22.000 €

Se vinde casa in Caua?d!

Căuașd

La ~10km distanță

500 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

35.000 €

Vand urgent casa si gradina

Căuașd

La ~10km distanță

60 mp
65 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

35.800 €

Proprietar vand casa de vacanta in localtitatea ...

Căuașd

La ~10km distanță

2 camere
30 mp
Proprietar