Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Agenție

3 luni în urmă
1

122.000 €
84.43 € / mp

Teren intravilan S= 1455 mp, Rolast-Balotesti- ...

Rolast, Pitești

1.445 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

1.500 €

PENTRU PRETENTIOSI inchiriere vila ultramodern ...

Rolast, Pitești

4 camere
180 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
18

149.500 €
144.990 €

Apartament 5 camere parter an 1992 zona Rolast- ...

Rolast, Pitești

5 camere
100 mp
Parter / 4
1992

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
22

105.000 €

Rolast - Bere, Apartament 3 camere, 82 mp!

Rolast, Pitești

3 camere
71 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

6 luni în urmă
10

240.000 €

Casa pe parter, Rolast, Pitești- idealimob ...

Rolast, Pitești

4 camere
127 mp
1.043 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
10

365.000 €

Casa P+M, Rolast-Balotesti, idealimob.ro

Rolast, Pitești

4 camere
170 mp
800 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
105 € / mp

Teren intravilan S= 1000 mp, str.Balotesti, Bas ...

Rolast, Pitești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

112.000 €

2 camere Dedeman/ Rolast , mobilat / utilat PRE ...

Rolast, Pitești

2 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

55.000 €

Apartament 2 camere semidecomandat 41 m parter ...

Rolast, Pitești

2 camere
41 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

115.000 €

Vand apartament 3 camere Big Rolast parter

Rolast, Pitești

3 camere
71 mp
Agenție

11 luni în urmă
18

329.000 €

VILA PITE?TI ROLAST Balote?ti DE LUX Mobilata S ...

Rolast, Pitești

4 camere
200 mp
400 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 329,000 € și 329.999 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
40

330.000 €

Oaza de liniste - Vila P+1E de vanzare in Labus ...

Lăbușești, Pitești

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
700 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

54.999 €
91.67 € / mp

Teren 600mp intravilan - Balotesti

Lăbușești, Pitești

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

520.000 €

Casa individuala de lux in Gavana. Intimitate ? ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

6 camere
230 mp

Agenție

11 luni în urmă
20

399.000 €

Vand vila in Pitesti, Cartier Gavana

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

9 camere
450 mp
985 mp teren
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

170.000 €

Spațiu Generos și Modern în Cartierul Găvana – ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

180 mp utili
1E
2006
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

115.000 €
141.45 € / mp

Casa la rosu 150mp , Autorizatie de Construire ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

813 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

60.999 €

Garsoniera decomandata - renovata - etaj 1 - Ga ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 1 / 4
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 60,999 € și 61.000 €
Agenție

7 luni în urmă
11

49.990 €

Garsoniera Gavana, centrala termica, mobilata

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

10 luni în urmă
1

93.000 €
130.43 € / mp

Teren 713 mp Gavana Grigoresti, toate utilitati ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

713 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

560.000 €

Confort si Intimitate la Superlativ Bloc Boutiq ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

9 camere
296 mp
600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
18

575.000 €

Casa S+P+1E Platou Gavana Pitesti

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

5 camere
267 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

130.000 €

Vand apartament 5 camere Pitesti

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

5 camere
115 mp
Etaj 4
Agenție

7 luni în urmă
13

500.000 €

Imobil P+2 / 3 apartamente Gavana III, Pitesti

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

9 camere
243 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție

1 lună în urmă
12

87.800 €

GAVANA 3 | Apartament 2 camere imobil mic, doar ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
43,9 mp
2026
2E
Agenție

1 lună în urmă
12

88.800 €

GAVANA 3 | Apartament 2 camere imobil mic, doar ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
44,4 mp
2026
2E
Agenție

3 luni în urmă
16

99.900 €

Apartament 2 camere, cf.1 dec ,et.3/4,Bloc nou ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

58.999 €

Garsoniera zona Lidl Gavana, etaj 2/4

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
31,65 mp
Etaj 2
1991
Agenție

4 luni în urmă
15

140.000 €
149.41 € / mp

Vand teren intravilan, pozitie superba, Pitesti ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

937 mp
937 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

84.900 €

Apartament 2 camere NORD

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
48,99 mp
Etaj 7 / 10
1970