Proprietăți unice: 54
Proprietari: 18
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
5

29.500 €

Garsoniera de vanzare Razboieni

Războieni, Pitești

1 camere
22 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

86.400 €

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Loc de parcare

Războieni, Pitești

3 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
1976
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

65.000 €

Apartament 2 camere, confort 1, 50m*, etaj 3 di ...

Războieni, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
14

64.000 €

Apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, central ...

Războieni, Pitești

3 camere
69 mp
Etaj 6 / 8
1976
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

29.500 €

Garsoniera de vanzare Razboieni

Războieni, Pitești

1 camere
22 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

4 zile în urmă
7

29.500 €

Garsoniera de vanzare Razboieni

Războieni, Pitești

1 camere
22 mp
1975
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

59.000 €

Apartament Confort 1, Razboieni, 2 Camere Decom ...

Războieni, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 4
1989
Agenție

6 zile în urmă
7

59.990 €

Apartament 2 camere Lidl/Exercitiu, renovat

Războieni, Pitești

2 camere
40 mp
1975
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

45.000 €

Se vinde garsoniera

Războieni, Pitești

1 camere
25 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

72.900 €

Apartament 3 camere, etaj 3/4, Razboieni

Războieni, Pitești

3 camere
57,5 mp
Etaj 3 / 4
1968
Agenție

1 lună în urmă
1

87.280 €
99.500 €
80 € / mp

Teren de vânzare – Str. Izvorului, Pitești, zon ...

Războieni, Pitești

1.091 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

63.900 €

APARTAMENT DOUA CAMERE DECOMANDAT RAZBOIENI

Războieni, Pitești

2 camere
33,81 mp
Parter
1970
Agenție

2 luni în urmă
18

60.500 €
61.500 €

Razboieni-Kaufland-Craiovei, vanzare apartament ...

Războieni, Pitești

2 camere
38 mp
Etaj 4
1973
Agenție

2 luni în urmă
11

38.500 €
39.900 €

Razboieni-garsoniera de vanzare stradala

Războieni, Pitești

1 camere
25 mp
Parter / 4
1970
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

61.500 €
62.500 €

Apartament 2 camere langa Lidl Exercitiu

Războieni, Pitești

2 camere
39,8 mp
Etaj 3
1978
Agenție

3 luni în urmă
9

104.247 €
99 € / mp

Teren 1053 mp cu deschidere 18 m – Războieni, s ...

Războieni, Pitești

1.053 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
12

72.500 €

Oferta vanzare ap 3 cam in Razboieni, et 1, cf ...

Războieni, Pitești

3 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție

7 luni în urmă
7

36.900 €

Garsonieră, Parter, Zona Războieni, 21 mp

Războieni, Pitești

1 camere
21 mp
Parter / 4
1974
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

209.900 €
193.81 € / mp

Teren intravilan Turcesti (Pitesti) - 1083 mp, ...

Războieni, Pitești

1.083,57 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

320.650 €
265.000 €

Spațiu comercial – 103 mp – Craiovei - amenajat ...

Războieni, Pitești

110 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

113.760 €
90 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Pitești, Str. Răz ...

Războieni, Pitești

1.264 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

42.000 €

Garsonieră Războieni - RENOVATĂ TOTAL 2020 - Mo ...

Războieni, Pitești

1 camere
25 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
6

72.000 €

Apartament 2 camere

Războieni, Pitești

2 camere
45 mp
1969
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

36.000 €

Vand garsoniera Razboieni

Războieni, Pitești

1 camere
20 mp
Etaj 4
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

250.000 €
36.23 € / mp

Teren Tancodrom, oportunitate de investitie

Războieni, Pitești

6.901 mp
6.901 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65.000 €

Apartament 2 camere, confort 1, 50mp, Razboieni

Războieni, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1989
Agenție

1 lună în urmă
7

36.000 €

Vand garsoniera zona razboieni parter .

Războieni, Pitești

1 camere
22 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
1

495.001 €
180.46 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie de constructie ...

Războieni, Pitești

2.743 mp
2.743 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

235.000 €

Casa design unic P+E Prelungirea Craiovei

Războieni, Pitești

4 camere
130 mp
315 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

122.000 €

Apartament 2 camere, 57 mp, mobilat ?i utilat

Războieni, Pitești

2 camere
57 mp
Etaj 7 / 8
1992