Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
7

73.000 €

Casa de vacan?a in Izvorani , Ilfov

Izvorani

1 camere
45 mp
180 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

233.000 €

Casă spațioasă P+1+M – Izvorani, Ștefănești | I ...

Izvorani

8 camere
241,45 mp
663 mp teren
2021
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

27.500 €

Casa + teren 309 mp, zona Primariei - Str. Otel ...

Izvorani

2 camere
53 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
14

274.500 €

Ciolpani, Izvorani, Padurea Snagov, vila 5 came ...

Izvorani

5 camere
229 mp
1.067 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

125.000 €
20.16 € / mp

Snagov, Izvorani, vanzare teren intravilan

Izvorani

6.200 mp
f.s. 18 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

4.500.000 €
60 € / mp

Teren intravilan 75000 mp Stefanesti, planul I, ...

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

75.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

215.000 €
240.000 €

Vila Cartier Bratieni - Stefanesti, 3 dormitoar ...

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

4 camere
164 mp
462 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

80.000 €

Casa pe parter 3 camere, teren 390 mp. Stefanes ...

Viișoara

La ~5km distanță

3 camere
124 mp

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

66.900 €

Apartament 3 camere Stefanesti - In Spate la Ca ...

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

3 camere
61,63 mp
Etaj 3 / 3
2009
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

185.000 €

Case noi individuale in complex nou -Stefanesti ...

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
381 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
11

140.000 €
52.95 € / mp

Pitesti-Stefanesti-Crama Stefanesti teren de va ...

Viișoara

La ~5km distanță

2.644 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

119.000 €
85 € / mp

Teren intravilan, S= 1400 mp, Stefanesti, Arges ...

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

150.000 €

vanda casa in golesti stefanesti.1+m

Viișoara

La ~5km distanță

196 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

150.000 €

ady laurentiu

Viișoara

La ~5km distanță

196 mp
600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

80.000 €
14.47 € / mp

Teren Stefanesti, 5530mp, toate utilitatile

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

5.530 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
9

72.900 €

Vanzare/schimb - Apartament 3 camere, Stefanest ...

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Parter
2015
Agenție

9 luni în urmă
27

175.000 €

Casă / vilă Ștefănești ...

Ștefăneștii Noi

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
550 mp teren
2008
Agenție

Mai mult de un an
2

990.000 €

Spatiu comercial zona blocuri Stefanesti

Ștefănești

La ~5km distanță

1.166 mp utili
2E
Agenție

11 luni în urmă
9

258.000 €

Casa superba ?TEFANE?TI

Ștefănești

La ~5km distanță

4 camere
185 mp
460 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

30.000 €
6.68 € / mp

TEREN STEFANESTI!

Ștefănești

La ~5km distanță

4.488 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

266.200 €

Vila in ansamblul rezidential Cartier Bratieni

Ștefănești

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
404 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

9 luni în urmă
15

109.500 €

Casa de vanzare , Stefanesti (zona Muzeul Goles ...

Ștefănești

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
1.497 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 109,500 € și 110.000 €
Agenție

2 luni în urmă
10

150.000 €

Apartament trei camere, rezidential, parter, cu ...

Ștefănești

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
Parter / 4
2024
Agenție

2 luni în urmă
1

49.000 €
122.50 € / mp

Teren Stefanesti-Zavoi 400 mp

Ștefănești

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

195.000 €

Vand casa Stefanesti - Arges

Ștefănești

La ~5km distanță

160 mp
340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

160.000 €

Vand casa structura metalica Stefanesti - Arges

Ștefănești

La ~5km distanță

135 mp
350 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

229.900 €

Casa str Morii - Stefanesti, Arges

Ștefănești

La ~5km distanță

5 camere
117 mp
356 mp teren
2023
Agenție

1 lună în urmă
8

99.500 €
123.45 € / mp

Teren 806 mp + anexa 90 mp Stefanesti Zavoi Fit ...

Ștefănești

La ~5km distanță

806 mp
806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

239.000 €

Vand casa complet mobilata !!!

Ștefănești

La ~5km distanță

142 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

15.000 €

Camera de camin de vanzare , Stefanesti

Ștefănești

La ~5km distanță

1 camere
13 mp
Parter